Refrakce - chyba

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -_-, 7/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -_-

    -_- User

    Zdravím.
    Jedného krásneho slnečného dňa (7/5/2019) som sa rozhodol že skočim do refrakcii. Behom 2 minutiek mi vyskočilo že sa možem portnuť tak som sa portol a bol som tam.
    Spravil som ulohu (vzdialenosť a škody) no keď som sa chcel dostať nasp5 nevedel som či mam plakať alebo sa smiať :D
    Ked som chcel isť preč, toto mi vyskočilo v okienku že do refrakcii nie je možné vojsť, keďže prebieha udržba, no ja som tam už bol. Tak ja že OK, pojdem sa odhlasiť, potom ma to možno hodi preč z tamade "hihi". A čo mi nevyskočilo.. "Odhlasovanie nie je možne". Umm, pytam sa teda, ako sa mam z tamadiaľ dostať? :D

    ID: 64373155
    Server: GE2
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. no ja som ani ulohu nestihol dneska urobit lebo od rana pise ze je mimo refrakcia som zvedavy ci ju spristupnia, tiez ma tam neraz seklo nikdy nedaju vediet kedy robia udrzbu je to na hlavu a potom palis boostre
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  4. -_-

    -_- User

    Nechal som to vypnuté, sice neviem jak ma zničili v ZN ale neva, portlo ma to už normalne. Diky Punisher :)
    možte locknuť ked tak.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -_- - nemas zaco a ak by si tam uviazol zas, tak navod uz mas. Otestoval som ho na ucte a fungoval. ;)

    Zodpovedane,LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.