Refrakce - odhlášení

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem rejsek, 11/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rejsek

    rejsek User

    Ahoj jsem v refrakci a nemůžu se z ní odhlásit. Píše se že je sektor dočasně uzavřen. Za jak dlouho budu moci jít zpět.
     
  2. Borat

    Borat User

    Budeš si musieť napísať na podporu hry. Oni ta vytiahnu.
     
  3. Warden

    Warden User

    rejsek: Ještě můžeš zkusit následující postup. Necháš se sestřelit, místo opravy na místě či na základně zavřeš herní okno křížkem (loď neopravíš). Odhlásíš se a znovu přihlásíš na účet a zkusíš v hlavníím okně přepnout se na jinou loď. Pokud se ti to povede, spustíš herní okno a nawarpuješ se na loď s níž jsi byl v refrakci. Kdyby to fungovalo, dej prosím vědět.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. rejsek

    rejsek User

    už jsem venku, děkuji za tipy pro příště.
     
  5. Warden

    Warden User

    rejsek: A co pomohlo, podpora nebo ten postup?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. rejsek

    rejsek User

    šel jsem pryč, smířený že už dnes nebudu hrát a počkám do restartu :) ale mělo by to být nějak ošetřený pač když jsem to zkusil asi za půl hodiny pořád tam byli stejní hráči asi také uvízli.
     
  7. Warden

    Warden User

    A psal jsi na podporu? Nebo jsi to zkusil s tím sestřelem?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. -juve69-

    -juve69- User

    Rejsek nechod tam,já s tím měl taky problémý ale kluci z podpory mě vytáhli,jsou slušní jen musíš být trpělivý...
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Momentalne je refrakcia aj tak nedostupna, kvoli cisteniu. ;)
    -juve69- - to mas pravdu, podpora je v tomto pripade napomocna a hraca z refrakcie vytiahne, ak sa v nej zasekne.
    Povazujem za vyriesene.

    LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.