Refrakce

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †«$ĈĦ€J№»†, 23/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj už týden se snažím dostat do Refrakce bez úspěchu už mám 4 úkoly a nemohu je dělat .Apropo v minulosti když už jsem se tam dostal mi celou dobu vyskakovala tabulka s odhlášením ...to je co za nesmyslnej výmysl prosím ???
     
  2. coolmen

    coolmen User

    Ahoj,Refrakce je už hooooodně dlouho rozbitá.Punisher napsal:problem s refrakciou som hlasil uz preda davnymi mesiacmi. Dostala to do ruk CM Saimon a co spravila s reportom dalej, to uz neviem. Oprava je v nedohlednu a nikdo ti moc nedoporučí aby jsi tam skákal.Kdyby jsi tam zůstal což je dost možné tak:
    Návod ako sa dostať z refrakcie v prípade uviaznutia

    Pokiaľ sa Vám stane, že uviaznete v refrakcii a nebude k dispozícii možnosť odísť, tak skúste nasledovný spôsob:

    • 1. Pôjdete do zóny neútočenia, aby ste neboli pod paľbou a dáte krížik na okne
    • 2. Riadne sa odhlásite z účtu a vypnete prehliadač
    • 3. Premažete cache
    • 4. Počkáte 10 minút
    • 5. Nalogujete sa na účet a skúsite prepnúť na inú loď, ktorá je na domovskej alebo pirátskej základni
    • 6. Potom sa na prepnutú loď prihlásite a prewarpujete na uviaznutú loď.

    V prípade, keď tento spôsob nebude fungovať a dodržali ste všetky body, tak si napíšete na podporu hry a oni Vás vytiahnu.
     
  3. Karlosray

    Karlosray User

    mela by se konečne opravit ,už to trva dlouho hlavne že do hry přidaváji blbosti ale na opravu se sere mohli by opravit i ukoly dat lepší odmenu u refrakce tak jak to udelali s dennimi ukoly
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.