Návrhy Řešení a určitý návrh zde na forum.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem siux, 21/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Pro jakou možnostri jste pro ?

  1. problémové hráče zde na forum permanentně zabanovat.

  2. Nechat to, tak jak to je.

  3. Nastavit nové pravidla.

  4. Zrušit forum.

Výsledky jsou viditelné až po hlasování
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. siux

    siux User

    Ahojte,
    možná jste si všimli, že zde na forum probíhá neustála válka mezi BAGHÍROU, SHOCKEM a ost hráči.

    1) návrh je permanentní zabanování problémových hráčů, kteří už měli několikrát BAN. Myslím si, že toto je velice pochopitelné a není zde, co dál rozebírat.

    +Rychlé vyřešení
    +Efektivní
    +Jednoduché

    2) Další možnost je nechat forum ve stavu v jakém je a neustále tu číst hromadu nemsylů, které určitá skupina lidí produkuje, což brání ve vývoji například nováčků, nebo lidem, kteří se snaží ve hře někam posunout.

    + -


    - Věčná nespokojenost hráčů
    - Naštvanost
    - Umírání fora

    3) Dalším návrhem je upravit nastávající pravidla, tak aby byla jasně pochopitelná pro všechny hráče, a ták aby si je nemohl někdo vyložit jinak. Určitě by bylo vhodné zpřísnění a bez komprimisní jednání, neboť se domnívám, že situace zde na forum došla již přiliš daleko a hrozí pád tohoto fora stejně jako v jiných hrách od BP.


    + Nové obzory
    + Přilákání nových lidí

    + Nováčkům ulehčení práce

    - -


    4) Zrušení fora... Myslím si, že k tomuto není, co víc dodat.


    Byl bych rád, aby každý hráč hlasoval podle své předem dobře promyšlené volby.

    Uričtě by bylo vhodné, kdyby se tato anketa trošku více rozjela, aby se forum moderátoři sešli a danou situaci vyřešili. Myslím si, že by to pomohlo celému foru.

    Předem děkuji.

    Siux
     
    FrOg!_Is_Back_[SvK] a Juráás tohle ocenili.
  2. Arya

    Arya User

    -baghira2- netřeba kolem sebe kopat a cítit se ublíženě. Příspěvek jsem smazala, samozřejmě vyjádřit se můžeš, ale k tomuto návrhu prosím.

    Ozývá se vícero hráčů, kterým se tato situace nelíbí. V poslední době je takových připomínek víc a víc. Pokud zde bude probíhat slušná diskuze, téma zůstane otevřeno a uvidíme co z toho vznikne.
     
  3. Siux s tym ze niekomu sa tu da perma ban nic nevyriesis vzdy sa najde niekto co tu bude len provokovat a dusit nazore inych !! podlamna Bhagira tu dal len a len svoj navrh a ostatny to len a len hroti do hadky ako je ZOHAN svi1 a ten SHOCKEM uz od zaciatku totu citam , Forum je nato aby sa problem riesil ale nie dusit kazdy jeden prispecok od BHAGIRU troska si tie prispevky pozri pozornejsie a zbadas ze mam pravdu vzdy a vzdy Bhagira sa tu len brani lebo ho stale napadaju a vobec nereaguju na danu vec ale ide im to aby Bhagiru zosmesnili a stale ho URAAZAJUUUU


    PS ten chalan Bhagira tu len pise svoj nazor a ostatny ho tu len Dusia tak ze ked baghira dostane ban tak to bude pekne nespravodlive

    Dakujem
     
  4. forum je aj o vyjadrení názoru ak je to slušne nie je dôvod niekoho banovat je demokracia ak ma niekoto iny nazor ideme mu dat ban? to čo je za kravina Bhagira je svojsky to je jasne ale nič zle nikomu nerobi a vo vela veciach s ním súhlasim
     
  5. Juráás

    Juráás User

    Hlasoval jsem pro možnost jedna a to z dvou prostých důvodů, jedním je neustále obviňování hráčů bez důkazů, a druhým možná trochu malicherným ale pro mě dost podstatným důvodem je jeho prznění jak slovenského, tak českého jazyka, ta jeho slátanina se nedá číst, od doby co se zde na fóru dva nejmenovaní hráči projevují, se téměř nevyjadřuji, pouze čtu a mlátím hlavou do stolu z těch nesmyslů.
     
  6. Niekto mláti hlavou, niekto rukami, alebo myškou... :D
    Už sa im tu 999x písalo, a vysvetľovalo že hrajú akčnú strieľačku a nie nejakú mierovú hru, kde sa nič nestrieľa.
    Myslím že každý raz začínal, a každý hráč od začiatku to mal dosť ťažké. A tam kde niektorí hráči momentálne sú, sa vybojovali ťažkou cestou na mapách a nie vyplákavaním sa na fóre, metrovými slohmi.
    Takže by to chcelo viac hrania na mape, ako neustáleho fňukania na fóre. o_O
     
    ****Lachmed24****, siux a Juráás tohle ocenili.
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    pokud se smím vyjádřit jenom k tomuto návrhu:
    napíšu len tohle, že problémové hráče zde na forum permanentně zabanovat;
    je hloupé a nesystémové řešení, které vůbec nic nevyřeší, jak psal ☜☆HU☆RY☆☞.

    jádro pudla se tým neodstrání, které tu již bylo dávno předtým nahnilé, než začali
    obadva jmenovaní na to poukazovat, že něco je zde na forum, na tom dost špatně.


    Ale jak vidím i zde se najdou lidé, kterí si budou ránu jatrit ještě víc, místo léčení samotné příčiny tohoto problému.
    A to již, je hloupé. Stejně tak i malichernost, není na místě. Vždy tady budou dobří i špatní hráči. Bohužel pro forum.

    P.S.: Je to jenom jeden názor. Toť vše.
     
    Naposledy upraveno: 21/1/19
  8. Rád bych tohoto vlákna využil jinak, než asi bylo původně zamýšleno. Bohužel systém tohoto fóra je naprosto špatný, a proto mi toto fórum přijde pro začátečníky naprosto nepřehledné, jak je zde vidět, není potřeba mít jakékoliv znalosti o této hře, ale jen spamovat každé vlákno svými příspěvky, a to vám zajistí "hodnost" zde na fóru, a to pak mate začínající hráče, kteří přijdou sem na fórum pro radu. Z pohledu nováčka, komu byste věřili? Hráči s hodností "začátečník" (který ve skutečnosti hraje x let, má full účet a ví o této hře spousty věcí, jen nemá potřebu sbírat body na fóru), nebo hráči s hodností Titán fóra (který předchozího hráče nezve podvodníkem, protože umí hrát a svojí "kariéru" zde na fóru si založil na svých konspiracích a domněnkách, co je ve hře dobré). Na většině fór je možnost příspěvky nejen ocenit (upvote), ale také zkritizovat(downvote) a uživatelé ví, jak tento nástroj využít. Tento systém, společně s možností řazení příspěvků podle hodnocení by tázajícímu usnadnil rozhodování, komu z uživatelů věřit. Další věcí zde na fóru je problém některých jedinců, co oceňují příspěvky podle toho, kdo příspěvek napsal místo toho, aby se zamysleli nad samotným příspěvkem a jestli si opravdu zaslouží ocenit. Chápu, že se tímto snaží uživateli projevit jistou náklonost, ale takto by ocenění příspěvků opravdu fungovat nemělo. Navíc se do teď na Team Speak setkávám s větou "pošli mi odkaz", od hráčů, co tuto hru hrají spoustu let a upřímně se jím ani nedivím, protože někdy jsou příspěvky tak dobře schované, že trvá značnou chvíli je najít, i když vím co hledám a samotný vyhledávač mi jako uživateli Googlu přijde, jak přejít na seznam... takže za mě rozhodně bod číslo 3 :)
     
  9. chattt

    chattt User

    Dal jsem nechat to jak to je - ikdyž jsem se taky napálil po přečtení některého příspěvku kdysi dávno, ale v podstatě nejde o důležitou věc - honí se zde jedničky a nuly není to reálný život a jestli to někoho baví se hádat - tak ať si klucíí užijou :)
    V herní bibli jsou věci pro začátečníky a pokud to někoho baví a má dost času na čtení tak ať si ty slovní přestřelky přečte :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Drift1

    Drift1 User

    Forum patří všem hráčům a jedno kde a jak se k čemu vyjadřují. Banovat je za co za názory? Tak mě taky zabanujte když řeknu že se najdou hráči kteří poukazují na problémy celkově i jednotlivců. Co s tím místní komunita moderátorská dělá? Pořádně nic. Dost se to tu změnilo od té doby kdy Nejvyšší admin měl 20 tisíc příspěvků a mezi námi tu seděl Belgam. Vzpomeňme si třeba na téma boteři. Každý den to svinstvo potkávám na mapě a reakce tady je že se musí čekat a nedá ses tím nic dělat. Jsou i jiné problémy a moderátorský tým by se měl semknout a vyrazit proti B.P. aby to konečně řešilo se vším všudy. Ne jednotlivec-Všichni!! Já se tu budu klidně vyjadřovat tak jak mi názor přijde na mysli a nebudu se hrbit jak někteří. V podstatě Baghiru i shocka chápiu a jsem svědkem kdy chování některých hráčů je jako VIP místnost kde si můžou dělat co chtějí. K návrhu tedy ne!
     
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    ☜☆HU☆RY☆☞, Já když reaguji slušnou formou na návrh p. baghíry v této sekci o jeho návrhu a začnu poukazovat na jeho nedostatky (toho návrhu), tak je to hádka, vyrývanie a urážení? a já myslel, že je to debata, když něco napíšu a dotyčný mi i odpoví?
    Jen bych chtěl vidět, kde baghíru urážím a hlavně mi najděte, kde jsem já jako první začal něco řešit a hrotit jako první.

    Pokud jste si nevšili dosud, tak já reaguji na něho, nebo i ostatní vyrývače až potom, co admini nereagují na mnou nahlášený příspěvek, který evidentně porušuje pravidla fora. Reaguji na lži, nepravdy, konspirační teorie a nepodložené obviňování.
    Když zde někoho vyzvu, aby doložil důkazy svých tvrzení, nebo inkriminovanou část příspěvku smazal a omluvil se, jak bývá zvykem v rozumné komunitě, tak ráno se pak dočtu, že se zde hádáme, napadáme a debata je čisté vyrývanie a téma se co? LOCK, aniž by inkriminované choulostivé lži a nepravdy byly odstraněny. To je to, co mi vadí.

    P.S. Aryo? Je velké škoda, že jsi nám příspěvek baghíry zde smazala, aby si i ostatní hráči udělali o něm svůj názor.

    Drifte? Asi málo čteš forum. Byla tady několikaletá snaha týmu nahlašovat podvodníky a vyzývali opakovaně BP k jejímu řešení a odpověď nebo nějaká činnost BP v tomto směru?

    Pro BP stále platí : https://board-cs.darkorbit.com//threads/systemove-reseni-podpurnych-programu.66977/
    Nás hráče zajímá toto, kde jsou další vlny těchto akcí?
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/seprom-promerium-exploit.108987/
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/botuser-kontrola.247/

    A zde je k tomuto i vyjádření někoho z týmu (sice staršího data), ale asi to stále platí ne? Nebo se mýlím?
    #434
     
    Naposledy upraveno: 21/1/19
  12. Zohan 1 raz stebou suhlasim .... ako mam vela precitanich prispevkou ako si ho tam urazal ale to uz mas jedno ja chcem len jednu vec sa spytat preco ked dal teraz svoj navrh bhagira to idete tak aaaaaaaz tak rozpisovta az do neba ???? ved staci napisat ci suhlasis alebo nie ale ked chces az tak pisat tak napis slusne ze toto by sa mi nepacilo ,,, a nie ty zohan tak to ides kukaj *** co to ty zasa vymyslas ,ved ty sa sa tu uvedom co pises , ved je to nezmysel , auz racej nebudem pokracovat , ale to nie len ty pisem to aj tym ostatnym tu musite rozpisovat uplllnyyyy romaaan 300 stranok toto pisem aj ostatnym co su tu na forume drzi a nevedia sa chovat k dospelemu cloveku co tu si chce zalozit nejake hlasovanie a hned to hrita do extremov ved sa uvedomte a rieste si aj vy svoje napady a nazory ved od toho je forum a nebudte ako male deti sa tu stale previsivat ano vy nemenovany :)


    PS BHAGIRA nic nerobi len pise a pomaha tu hracom co zacinuju hrat , co sa o vas neda povedat ani som nevidel ze ste tu niekomu poradili alebo pomohli v niecom nemozte len kritizovat ale aj pomahat !!! ZOHAN svi1 a ten SHOCKEM


    Dakuejm za pozumenie keby niezo som na na mape tam vas vypukam :D lvl 24 21 prometheus no proste fulka akurat 15 prometheus mi treba:) bye bye:DDDD
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    Možná jsis spletl vlákno, ale dám ti tu jeden příspěvek nejmenovaného hráče, aby jsi viděl, co radí začátečníkům a ponechám názor na ostatních lidech. Dám to sem nebo raději založím nové téma?
    koukni sem :
    konfigurace vengeance

    Pak možná pochopíš, o co nám všem odpůrcúm zde na foru vlastně jde?
     
    Naposledy upraveno: 22/1/19
    ****Lachmed24**** a Juráás tohle ocenili.
  14. siux

    siux User

    Původně jsem se tu nechtěl vyjadřovat, ale myslím si, že by bylo vhodné, abych tu pronesl svůuj nátzor a svou myšlenku.

    Tento návrh jsem založil z jednoho prostého důvodu a to je ten, že mě už totálně nebaví, to co se zde na forum děje a cítím k tomu až nechuť.

    Dříve jsem si myslel, že forum má sloužit převážně pro začátečníky, kteří se chtějí o této hře něco dozvědět. Dále jsem si myslel, že forum má sloužit pro hráče, kteří chtějí pokecat o nových updatech ve hře, nových strategíích, různých názorech apod, ale co místo toho zde na foru máme ? Několik chytráků, kteří hrajou 2 hodinky týdně, ale o hře toho vědí 999x více než my, co létáme řekl bych aktivně a už jsme se někam pusunuli. Názorná ukázka, když si rozeberu hráče, které zde na forum vidím aktivně psát.
    +
    Zohan.... Umístěný v TOPce na 5 místě s hodností generál.
    Blázen Bez Gatí(Já) V topce na 45 místě s hodností plukovník
    Frog...V Topce na 112 místě s hodností plukovník.


    -
    Baghíra... u umístěný 2 000 jsem to už vzdal...
    Shock... To samé, co u Baghíry.
    Hury: Nevím ,kdo to je ve hře.


    Takže se zastávám názoru toho, co psal Pyro, že zde pár jedincům jde pouze o to, jakou hodnost mají zde na forum, kde se tváří, jak největší borcí, jak hře moc rozumí, ale jediné, co umí je "Ocenit tento přízpěvek" týpek napíše "Dobré ráno" > ocenit tento přízpěvek a pak si honit ego nad hodností na forum. Kdyby Pyro nenapsal, že je Baghíra "Titán fora", tak bych se toho ani nevšiml. Ale moje otázka potom zní, k čemu jsou tyhle jedinci na forum užiteční, když ani neví o čem tato hra je ?

    Přesě názorná ukázka: https://board-cs.darkorbit.com//threads/postup-ve-hre.112046/#post-945977

    Kdyby hráč hru ovládal a znal její kořeny a základní kroky, tak ví, že ve hře se dá do TOP 100 dostat za 1 měsíc při průměrném hraní.


    Takže další má otázka je, kdo je zde na forum užitečnější, my co jsme to už někam dotáhli, nebo jedinci, kteří ještě nemají ani full hercul a jediný, co jim jde je fňukat zde na forum a prosit ve střílečce o mír a zákládat témata o údajné kyberšikaně, nebo nás hráče označovat, jako botery ? V životě jsem nebyl ve hře potrestán za BOTa anio za PUSHING?



    Dovolím si cotovat zde Baghíru "pokud se smím vyjádřit jenom k tomuto návrhu:
    napíšu len tohle, že problémové hráče zde na forum permanentně zabanovat;
    je hloupé a nesystémové řešení, které vůbec nic nevyřeší, jak psal ☜☆HU☆RY☆☞."


    Naopak, já si myslím, že je to velmi dobré a efektivní řešení. Bylo by to stejné, jako na chatu. Děláš problémy ? Jdeš si sednout na trestnou lavičku a příštrě budeš vědět, co tě čeká za porušení pravidel.



    Baghíra, Shock apod možná by bylo vhodné zamyslet se nad tím, čím jste zde na forum užiteční a jak moc rozumíte hře.
    Zde další názorná ukázka. Bohužel i Arya to vystihla velmi dobře. Takže Shokcku, oprvadu ses zase pochlapil a dávám ti velký LIKE.

    https://board-cs.darkorbit.com//threads/reakce-na-siux-vazne.112108/

    Jen když se podívám, kdo to ocenil, tak je tam pouze Baghíra.
    -baghira2- tohle ocenil(a).

    Takže si myslím, že toto je názorná ukázka toho, co psal Pyro a následně já o pár řádků výše.

    Citoval bych moderátorku Aryu:

    "Chce se mi z toho zvracet."

    Děkuji a přeji hezký zbytek dne,

    Blázen Bez Gatí.
     
  15. Ahojte

    Tak siux prosim ta chcem sa len spytat preco riesis teda hodnosti teraz ? ked tebe oto nejde to ti je luto ze bhagira je titan ?? ved je to ubohe mu to zavidiet no nie? ako ja osobne si mylim ze prave tebe ide o to oceneni hodnosti a nie bhagirovy inak by si toto tak nerozpisoval a ukazovat prstom kto koho ocenil ako ty si myslis ze bhagira DOSTAL TIE OCENENI LEN TAK ?? chlapce ako podla mna zteba ide poriadna zlost ze on ma taku hodnost a sa troska povysujes nad nim lebo si myslis ze ty si mudrejsi ako on a preto spochybnujes jeho hodnost ??? a dalsia vec preco si ma dal do cerveneho a minus hen tam tych do zeleneho co ja sa tu chovam neslusne :D CHLAPEC CHOD SI HONIT EGO INDE:) ? ? uz to ze si to takto sfarbyl o tebe znaci ze si povrchny clovek ako stvojim navrhon nesuhlasim na plnej ciare a este pises ze si pojdu sednout na tresnu lavicu ale ty si uvedomujes ze chces perma ban a vies ty vobec ze je to na stalo ??? tak ze tam nemas odpocinek ale to uz mas na stalo chlapecku a preco ukazujes len na bhagiru ??? to by ma zaujimalo pises par clenu by malo dostat ale preco nenapises aj ine mena ?? pises len bhagiru teraz zapoj mozgove bunky a rozmysli si co teraz napses ???



    Na to sa tesim :) A NEBOJ JA VIEM O DO ULNE VSETKO :) a ja som nikdy botku nemal ani nechcem lebo to su umna bezvyznamny hraci mysli si otom co chces:))


    a PS a Ked si boter ? tak tu by si ani pisat nemal a hned sa ist skovat niekam :) a este nieco s priemernym hranim do top 100 ?? a to si odkyal vzal ? hram kazdy den cca 7 hod + brany a hram to 4 roky a som 249ty ano ked mas bota tak to das tu top 100 :D


    Dakujem bye bye:) a siux nezapon napisat ze ja by som mal dostat ten perma ban ahahaahahahah lebo ti oponujem loool a pisem pravdu :D lebo preto chces banovat Bhagiru lebo ma svoj nazor a nije svama v smecke :D Bhagi drz sa :)

    Ten kto nieje so siuxom tak to banujte hahaahhaahhaha :D Vsetci mu prikuvujte a klanajte sa mu :D
     
    Naposledy upraveno: 22/1/19
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Korben

    Korben User

    Riešiť nespratníkov fóra budeme v rámci pravidiel, ktoré sú na fóre stanovené. Hodnosti na fóre sú bezpredmetné. Váhu má príspevok ktorý napomáha hráčom, ktorý potrebujú radu. Vzájomné osočovanie nikomu nepomôže.

    Ak chce niekto na fóre radiť, tak slušnou formou, to isté platí aj pre oponentov.

    Viac tu nieje čo riešiť.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.