Návrhy Reset rankingových bodů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ¥«☼λriηas☼»VЯU«¥, 19/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ten to musel hrotiť a hrať na maximum každý deň. Za predpokladu čistého hrania.
    - Nakoľko si to inak, vysvetliť neviem.
     
    bhagira22 a Wings-scorpion-Ali tohle ocenili.
  2. jaritko

    jaritko User

    Stačí si pozrieť nahrané hodiny a je jasné, že to bolo o investovaní peňazí a točení brán. Samozrejme, že dosť spravili aj nové úlohy, ktoré už má hotové.
     
  3. ENDY1913

    ENDY1913 User

    Mne je to uplne jedno uš som prestal hrat tuto hru a ani ju hrat v živote nebudem lebo je oničom tie nove mapy?tie si možu strčit tam skade vyšli na tento svet!!!!
     
  4. Drift1

    Drift1 User

    Dobře.Taky zde vložím názor. Rank body resetovat za vše by nebylo vhodné.Daleko starší a lepší elitní hráči dají tisíce rank bodů za den oproti nováčkům. Po spojení severů je to komplikovanější ale na druhou stranu vhodné pro všechny.Proč? Těch několik rádoby nalítaných plukovníků atd to bude snadnější se zbavit.Ať už v likvidaci kolotočstory nebo nesouměrného počtu na serveru. Já bych to ale upravil od začátku bych nechal každému deset tisíc rank bodů. Rank body bych ponechal za NPC ale dle levelu. tj. struna,lordka,sai,mord,sib a devo by šli s ranky jen do lvl 6. Tyto NPC plus kristalin,sibelonit,lordakium a kristalon by šli jen do lvl 12. Boss plus cubicon by šli do lvl 17. A nad 17 jen uber.Tedy aspoň nějak takto podobně. To samé bych upravil za lodě. Za loď do lvl 6 nic. Za loď do lvl 12 polovinu rank bodů co existují.Do lvl 17 plné rank body a nad level 17 rank body v jeden a půl násobku současné hodnoty za každé tři lodě. Tedy zas nějak podobně...Nebo nakonec...změnit celý systém ranků nebo je zrušit uplně a dávat hodnosti dle zásluh. A mezi zásluhy bych nezahrnoval likvidaci lodí ale vetřelců ve speciálních akcích,obranu firmy atd. To by multiklany klekly.
     
  5. Je to hra pro zabavu a ty hodnosti to je doplnek pro ty co do toho davaj nemale penize,Chlapci a devcata preci si nemyslite ze hrac co to hraje i poctive ale neda to toho ani korunu ze bude general to proste nejde .
     
  6. Septarzx

    Septarzx User

    Mne sa návrh jednoznačne páči ide tu o boj o to kto je lepší tak nech sa ukáže kto je lepší " funguje to aj inde tak isto sezona 1 2 3 4 a po každej sa ranky resetnu a ukaž čo vieš ! :)
     
  7. a v ktorej sezone si zacal hrat ty?
     
  8. Přesně tak :)
     
  9. zadnej reset ne ne ne to by nebylo dobre ale az se potrestaji teda jestli se potrestaji nepoctivi hraci tak o ty ranky prijdou nebojte a nadarmo se rika na kazde prase se vari voda jen si pockat
     
  10. Nač neustále lpět na tom co jsme nahrály před X lety a, každý si odpovězme co nás na tom může bavit Ranky z GG's a za NPC's pak ti lidi nedělají nic jiného než jen celé dny točí brány a pak za to najednou mají generála... Tak si vezměme co to jako je, dříve to bylo jinak a bylo to tak správně, tak jak to bylo dříve. Řekněte mi po pravdě za dalších 5 let pokud tato hra tedy ještě bude existovat, co bude muset všechno udělat nový hráč pro to aby se dostal do top 100 a na tož kor top 10, neustále se to v tomto stěžuje pro nováčky v těchto věcech. Je dnes naprosto ubohé a směšné když potkáte generála a neumí vůbec bojovat...
     
  11. Vasil35

    Vasil35 User

    Loni před spojováním jsem navrhoval něco podobného, jé ty mě tady kamenovali:D
    a Přitom v mém případě šlo o logiský závěr. Vždyt tím vznikl noví servr a tak by jeli všichni od 0.
    Takové návrhy vám klucka neprojdou nikde, protože lidi co si honí ego na hodnosti a podobně by se zbláznily:D
    Udělejte na to anketu a zjistíte že 90% lidí bude proti a kdyby u hlasu byl i nick tak zjistíte že celá top 500 až na pár vyjímek smete váš navrh ze stolu:(
     
  12. Souhlasím Vasile, sám bych to nenapsal lépe.
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.