Chyby Reštart = Nefunkčné nalogovanie

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem mijub34, 26/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mijub34

    mijub34 User

    Zdravím, práve prebehol reštart servera a mne ani vo viacerých relogoch nejde nalogovať na mapu, čo sa to vlastne deje ? Ešte do reštartu všetko v pohode, po ňom už bez odozvy ..
    Dám na Hl.Stránke ŠTART, ktorý sa nachádza v strede, objaví sa mi nové okno, všetko v poriadku načíta, kliknem znova štart no namiesto lode na mape sa mi objaví výkričník v strede okna.
     
  2. 123812

    123812 User

    Nemohl bys ukázat fotku ? :)
     
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    mijub34 Mne to funguje po restarte normalne, pridaval sa update klienta, pockaj chvilu a skus to znova.
     
  4. mijub34

    mijub34 User

    Môj Problém: http://prntscr.com/6a3b9a
    Orome, áno, už prešlo pár minút nemienim čakať, chyba u mňa to nebude, nevidím dôvod, nebyť nervózny ..
     
  5. mijub34, vypni prohlizec, popripade restartuj pc a melo by to jit. Asi ti spadl plugin.
     
  6. 123812

    123812 User

    No tak to nevím :( Tohle se mu ukazuje když to chci spustit např. přes tablet.. :)
     
  7. mijub34

    mijub34 User

    Skúsim, zatiaľ ďakujem.
    -----
    Ták, nepomohol ani reštart, ani vypnutie preliadača, nech to opravia, nieje to môj problém, ale ich ak sa nemýlim ;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/2/15
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    mijub34 nenapsal jsi v podstate nic z ceho by se dalo poznat v cem je problem, zakladni udaje jsou ID, server, verze operacniho systemu, javy, FP, typ prohlizece. Zkusil jsi jiny prohlizec?

    Btw. Nepis multiposty, pouzij tlacitko Upravit.
     
  9. mijub34

    mijub34 User

    Nie, na inom prehliadači nemienim hrať, problém nieje u mňa ...To je ale blbosť toto, pred reštartom v pohode, a po reštarte bude chyba v jave, alebo v type prehliadača, smejem sa tuna z teba.. Pred REŠTARTOM šlo v poriadku, PO REŠTARTE to už nefunguje, a môj problém máš tuna: http://prntscr.com/6a3b9a
    Nevytáčajte ma, lebo problém u mňa to nebude keďže pred reštartom to šlo!!!
     
  10. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    mijub34 jedine co vidim je nejaky vykricnik na bile strance. Ted mi tedy rekni kdo ma jen z toho poznat v cem je problem? Nikdo z moderatoru nema potrebu se te o udaje doprosovat, kdyz nejsi ochotny prispet k reseni tveho problemu, tak hold budes muset jen cekat na opravu.
     
  11. Korben

    Korben User

    Kolega ťa o niečo žiadal , tak že buď sem dodáš informácie a budeš spolupracovať, alebo si hľadaj pomoc kde chceš.
     
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

  13. mijub34

    mijub34 User

    [​IMG]86991600
    cz3
    Win 7 32bit.
    JAVA, Flash najnovšie KEĎŽE SOM VČERA MAL PREINŠTALOVANÝ WINDOWS, TAKŽE OROME, V TOM PROBL0M NEBUDE ČO SI NAPÍSAL
    Maxthon, práve pred reštartom nainštalovaný
    Orome, ešte raz ti napíšem, keby si náhodou prehliadol, pc som mal úplne prečístený, premazaný HDD, nový Win, Proste všetko vyčistené
    A ešte raz vam napíšem .. Problém u mňa to nebude, pretože pred reštartom všetko frčalo, po reštarte idem nalogovať a už len ten biely výkričník ...
    Som vytočený, pretože koľko krát dajú niečo do hry, toľko krát sa mi pokazila hra .. Takže neočakávajte normálne jednanie keďže toľko chýb koľko reštartov ma už vytáča ..
     
  14. mijub34, rikas ze chyba neni u tebe, pritom si jediny komu to nejde, tak nevim no. Ten prohlizec jiny si nezkusil?
     
  15. Korben

    Korben User

    Po nás tu kričať nikto nebude.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.