Podpora Retro akce 2024?

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem ZOHAN, 5/7/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    dobrý den
    obdrželi jsme ofiko a musím na něj reagovat
    demaner- se současným dmg lodiček, by bylo třeba změnit nastavení eventu, tento event není vhodný pro slabší hráče, je třeba to předělat

    válečné hry? nápad dobrý, provedení otřesné pokud je to ta brána, kam portnete a hned vás střílí hromada hráčů, po tom, co skoro sám střílíte několik uber krys, protože odměnu získává hráč, který to npc nastřelil jako první- nutno předělat a určitě změnit odměny, neboť jsou směšné, v podstatě slušná akce, ale je třeba vyřešit hráče ve hře s autolockem, jinak tam normální hráči skákat nebudou

    solar clash- zajímavá akce, ale při plných mapách autobotů to bude docela nefér akce pro všechny hráče a při současných dmg by bylo třeba tu bránu předělat

    útok pet - dobrý event, dobré odměny, jen po jeho spuštění zase spadnou servery kvůli autobotům

    invaze parazitů- to samé jako s pety- na akci naběhnou autoboti a ''poctiví'' hráči budou brečet
    nemůžu to nakliknout rychleji než ten robot

    mutující epidemie- nic mne nenapadá, než jen že otravná akce bez odměn a nápadu- jen třeba , že titul za nakažení 100 hráčů je stejný, jako titul za sestřelení hráčů(autobotů) vlastně npc, takže je to jedno- titul smrtonoš, který byl kdysi považován za vzácný

    vzpoura saimon- pokud změní vzhled Saimonů na fotku, tak se to bude sqvěle střílet, zase akce pro autoboty a spadnou servery

    conflict rising- asi nic, jen akce pro autoboty a klikačky, nulové odměny a nefungující úkoly a tituly, nutná kontrola a přepracování

    invazní brána- pokud je to myšleno jako klasická invazní brána, tak jsou tam směšné odměny a může vás tam střílet vlastní firma, takže by to chtělo přepracovat

    Pokud má BP dávat zpátky do hry jako retro eventy, bez jejich přepracování a otestování na test serveru a pokud nadále hodlají tolerovat autoboty a klikačky, tak je zcela zbytečné dělat jakékoliv hlasování.
    Hráči požadují po BP zcela jiné akce a kontroly a BP to neslyší.
    Vůbec je nezajímá, že hráči levelu 25 plus, pokud je nebaví nepoctivé pvp(klikačky a přetrvávající vlaky), tak nemají ve hře co dělat a nudí se....

    Takže pokud to není ta bomba roku, tak očekávám, že hra bude někdy i stabilní na novém funkčním a vyladěném herním klientu na jiné platformě na nových serverech, jinak do konce roku tu nikdo nezbyde.
    A pokud půjde někdo za tyto akce hlasovat, tak potom nenadávejte, že hra nefunguje, nebo že ten event je blbost.
    P.S. Vzpomeňte si pak : Já to říkal.
    No offense:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    White☻Trabant☻DaroSK tohle ocenil(a).
  2. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN
    reagovat na něj nemusíš, ale chceš. :D
    Tvé reakce na eventy řešit nebudu, každý má právo na svůj názor. Budu reagovat pouze na ty dva poslední odstavce.

    Nikde nikdo nepsal, že se eventy vrátí v té podobě jako byly a ani nikdo nepsal, že se budu přepracovávat. Jde jen o to zjistit, co by hráči chtěli zpět. Nevím proč do toho taháš jiné problémy ve hře.:confused: Každý hráč si ve hře dělá co je pro něj nejlepší a nejvíc ho baví. Někdo PvP někdo PvE. Za mě osobně sem ráda, že se takové dotazníky konečně dělají a hráči můžou vyjádřit svůj názor napřímo. Samozřejmě zpětné vazby se posílají pořád.:)

    Jsi vtipný :p Jediný kdo nadává jsi ty. Ať si každý hlasuje jak chce a nenuť někomu tvůj názor.
    No budu upřímná, ty jako hráč nikomu chybět nebudeš.:)


    PS: Jinak co se týká těch autobotů, tobě samotnému to slovíčko vadí, ale rád to sám používáš. :D
    PS2: Ten event na Petky jsem si protlačila já.:D Jinak velké díky kolegovi Punisher, že jsme to společně dali dohromady.:)
     
  3. neneman321

    neneman321 User

    Tess, škoda že není v možnostech taky obyčejná věcná brána, která byla jen 1x a pak už ne, ta BL mě totiž po 102 kole přestane bavit když nepadá Urko, navíc si myslím, že origoš věčná byla o maličko lepší bránou než ta BL, jinak bych si zopakoval snad každou z akcí co už zrušili, možná bych ještě přidal crazy cubi ty byly taky dobré.
     
  4. ZOHAN prosím tě, najdi si holku nebo chlapa a přestaň tady už prudit. Vím, že ti chybí Baghira, ale kvůli tomu snad nemusíme trpět všichni a číst tvoje neustálé nářky.
    Tess obdivuji tvůj klid a vysokou míru sebeovládání
    Jinak jsem hlasoval pro PETky, byla to super akce
     
  5. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    neneman321 je možné, že se budou do budoucna řešit i jiné akce. Crazy cubi nejsou zatím na programu.:(

    MuadDib85[CZ] člověk se nesmí nechat rozhodit a už vůbec moderátor. :)
    Uvidíme co s toho hlasování vzejde a jak to bude dál. Určitě vás budeme potom informovat.;)
     
  6. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Pro časté nahlašování příspěvků v tomto vlákně, bude vlákno uzavřeno.

    LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.