Režim celé obrazovky

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Ţ€ЯМІΠÂŢÔЯ◦!®!◦, 8/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Režim celé obrazovky je pro mou plazmovou TV s úhlopříčkou 107 Cm přes kterou tuto hru hraji skutečný luxus.
    Jen by mě zajímalo proč při zápalu hry se mi zobrazuje úžasná informace :

    int1.darkorbit.bigpoint.com
    Adresa je nyní spuštěna na celé obrazovce. Zobrazení ukončíte stisknutím tlačítka Esc :mad:


    Mockrát za den se mi to zobrazí a je to děsně protivné. Nedalo by se to vypnout či tuto možnost zahrnout do nastavení vypnout-zapnout?

    Nic méně... Jsem si jist v tom že tato zpráva je naprosto zbytečná, neboť to ví i můj 3.5 letý syn že klávesa Esc takto funguje nejen v DO :D
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    No mne vyskoci tabulka o ukonceni len ked zajdem myskou uplne hore.Inak sa mi to vobec nezobrazuje.Zial my na fore nemame ako ovplyvnit tieto funkciu v hre.V nastaveniach som si nic ohladne tohto nevsimol.
     
  3. Ano však mě také ale jak jsem již popsal výše při zápalu hry ci boje s nepřátelskou lodí mě myška lítá do krajů obrazovky naprosto běžně. Mě osobně to moc vadí a při boji s cizí lodí občas i bouchnu jen kvůli této úžasné informaci. V nastavení opravdu nic není, jen jsem prostřednictvím tohoto vlákna chtěl požádat o to, aby tam tato možnost vypnout - zapnout byla.

    Děkuji za odpověď

    Ano je to v jediné části obrazovky ale pro mě zrovna v té části do které mi myška lítá často :cool:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/6/14
  4. Kubino

    Kubino Guest

  5. Korben

    Korben User

  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.