Zpetná vazba Riešenie a určitý návrh tu na fórum.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem despacito_bhagi, 5/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Pre akú možnosť ste za ?

  1. problémového moderátora tu na fórume permanentne zabanovať.

    12.9%
  2. Nechať to, tak ako to je.

    12.9%
  3. Nastaviť nové pravidlá.

    3.2%
  4. Zrušiť fórum.

    9.7%
  5. Dať ban mne na všetky multiúčty.

    61.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. četl jsem i nečetl a na začatku jsem pochopil že je to proti Korbenovi .Pročítam forum si myslím dost ale že by byl Korben takovej Zlej se mi nechce věřit. Hraju tu Hru dost dlouho a nejsem sám a věřte mi že se tu vystřídalo hodně Adminu .a co znám a vím tak každy bojoval proti nepovoleným programum v této hře někteří Admini i kvuli přístupu ze strany BP ODEšLI!!!!.Naši Admini věřím že dělají co mužou a čas jim dovolí ale dokud ze strany BP něco neuděla a pevně věřím že se na tom maká;) Tak se nehnou z místa jinak k těm příspěvkum 100 lidí 100 chutí no coment:p
     
    bhagira22, -baghira2- a Korben tohle ocenili.
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Nechápem o čom sa dá, v tejto téme, donekonečna diskutovať.

    Na jednej strane sú Tí, ktorým stúpil Korben na otlak & na druhej strane Tí, ktorým pomohol a stoja za ním.
    Len som to zhodnotil. Môj názor je jasný, mňa sa tiež Korben viackrát zastal a pomohol. Preto nemôžem inak,
    ako uznať, že áno dať SSCUltimateAero ban na všetky multiúčty. To je jediné, k čomu sa môžem úprimne priznať.

    Týmto považujem túto diskusiu, z mojej strany v tejto téme, za ukončenú. Fakt už nemám, ku tomu viac slov.

    P.S.: Korben je svojský to je jasné, ale nič zlé nikomu nerobí a vo veľa veciach s ním súhlasím. Za tým si stojím.
    Síce som zahlasoval za neutrálnu možnosť, ale to neznamená, že voči Korbenovi vyjadrím nesúhlas. To teda nie.
     
    Naposledy upraveno: 10/3/19
    bhagira22 a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.