Riešenie problému s AMD

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem •ŞĦΘCK▪, 8/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Prosím Vás, jelikož tam není diskuze. Tak se ptám, udělal jsem vše podle návodu a spadli mi FPS a hra se začla ješte víc sekat. Funguje to někomu.

    A prosím kdo hraje na AMD jak zvýším svoje FPS, protože mi to furt padá. A internetem to není.
    Pokud jsou zde návody měli by fungovat.
     
  2. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    •ŞĦΘCK▪ on je totiž problém s tím, že hra blbne, je problém se přihlásit a hra padá. Problémy jsou nahlášené.
    Jinak co se týká té AMD grafiky. Měl jsi to nejdřív vyzkoušet bez toho návodu. Pokud máš na grafické kartě AMD aktualizaci 23.7.2, tak klient funguje i bez toho, aby si upravoval příkaz na spuštění klienta.
     
  3. Ahoj vymaz klienta a hraj cez prehliadac navod najdes na nete.
     
  4. Tess mám AMD 22.5.1 starší ovladač. Co píšeš je ale nový ovladač od AMD, kde klient padá ano.
    Takže co mám udělat, hrát na starém ovladači nebo jak.
    Děkuji.
     
  5. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    •ŞĦΘCK▪ no v první řadě aktualizovat ovladače grafické karty na verzi 23.7.2. Máme to odzkoušené. Kolega z týmu má AMD grafiku a na nejnovější verzi klient normálně funguje i ve 3D.
     
  6. Děkuji zkusím to aktualizovat a uvidím. Dám ti vědět :):).
    Děkuji za tak skvělou moderátorku, která mi poradí :):)

    Já to hral na AMD 22.5.1 protože mi to padalo vždy když jsem to aktualizoval. Proto zkusím to přepsat, snad to pomůže.
     
  7. *RimmerH*

    *RimmerH* User

    •ŞĦΘCK▪ jo dej vědět taky by mě to zajímalo ;) a ještě jaký máš OPS - Win ? v kterém hru hraješ hraješ
     
  8. *RimmerH* asi tak. Doporučení je vyhodit klienta do koše. Takže odinstalovat. :rolleyes::rolleyes: Je rádoby bullshit o_O, který vytvořil žák základní školy. Ještě s chybami. Takže hraj na starém ovladači. A na maxthonu6 pokud to chceš hrát.

    Za ten klient by zasloužil někdo vyhazov. Horší klient by nebyl. Mimochodem i pexeso má lepší klient. Ostuda je, že neumí udělat ani pořádný klient. Tohle je dílo žáka co dostal vyhazov :mad::mad:.

    Takže starý ovladač AMD 22.5.1 a Maxthon6.
    Na klient zapomeň, protože tam se to seká všude. Aneb žák úřadoval :confused::confused::confused: