Rozbehnutie DO ktorý bol v roku 2009

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem opsidiam2, 27/6/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcel by si vratit DO z roku 2009-2010?

  1. Urcite ano

    61.7%
  2. Mozno

    13.6%
  3. Urcite nie

    24.7%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Vasil35

    Vasil35 User


    Prosím nauč se číst. zapla by se jen vizuální část starého DO. je vidět že meleš jen o tom co se ti hodí:)
    Bavili jsme se tady celou dobu o vizualizaci, ne otom že by se vše vrátilo.
    Takže opět připomenu nauč se číst vše , ne jen co chceš ty a pak reaguj.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Earthquake

    Earthquake User

    Vasil pravdepodobne ma problem s vizualizaciou v hlave, pretoze toto bol povodny navrh a tam pise, ze by sa presunul ucet. A ja sa pytam, kde by som mal svojich spartanov? Alebo to bola len strata casu ked nakoniec by to bolo vratene spat do roku 2009?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Earthquake, Vasil35 psal o nečem jiném:
    "hrál by jsi stále nové DO, jen NPC by na sebe vzaly vzhled z dob začátků.
    Samozřejmě jen na starých mapách, když nové ještě neexistovaly
    Přeci jen ty vzpomínky v nás jsou stále a hodně lidí na ty staré NPC vzpomíná"

    Cubikon jako panelák a další npc jako okousané jablko. To byli časy.

    Earthquake pochop, nikto Ti nechce brať Tvoje sparťany. Len opsidiam2 to nie najvhodnejšie interpretoval.

    P.S.: Bol by som vďačnejší, keby sa ani 1 z Vás, v tejto téme, už naďalej nehádal. Ďakujem.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  4. Vasil35

    Vasil35 User


    cituji: lukskywalker415 Mne tiež chýbajú staré dobré veci v DO hral som ho prakticky od začiatku a občas si rád zaspomínam na staré dobre časy pozeraním starých videi ale či by sa dalo úplne vrátiť na ziačiatky tak to neviem ale ja by som to trochu pozmenil a zjednodušil že by si hráči mohli zapnúť old school režim a dostali by staré vzhľady votrelcov staré pozadia máp (teda aspoň tých ktoré v tom čase ešte boli) možno prvú hudbu čo hrala na pozadí DO a podobne detaili ktoré nebudú mať vplyv na hernosť nového a starého DO zvyšok by som nechal.K tej hudbe by som ešte dodal že by sme dali zoznam soundtrackov čo tu kedysi hrávali.


    jedná se o vizualizaci , očem se tady bavíme, a ne o přízpěvku před víc jak rokem. nauč se číst:)
    chudák škola pokud jsi tam dával pozor jako tady:)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Earthquake

    Earthquake User

    Ale ty sa mas vyjadrovat k teme a ta tema je napisana na zaciatku. A ja som sa vyjadril na temu, ktoru napisal opsidiam2. Toto aj tak neprejde takze zbytocne sa tu hadame. Si myslite, ze nejaki hraci budu skakat BP po hlave, ze par ludi z milionov chce vratit hru do roku 2009? Ste sa s konom zrazili? Neprejde to v zivote. Dizajneri, ktori navrhli tieto modely ...musel ich BP zaplatit a teraz by tie investovane peniaze za dizajn len tak zmazali?

    edit: Kolko napadov od roku 2009 z CZ/SK fora bolo nakoniec prijatych a zmeny nastali? Opytajte sa seba, ze ci to ma zmysel diskutovat na tomto fore.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Ja sa mám naučiť čítať ? Pozri sa do druhého riadku písal som tam ´´Ja by som to trochu pozmenil a zjednodušil´´(ako celý ten návrh) tak mi nehovor kto nečíta s porozumením
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Vasil35

    Vasil35 User

    to nebylo na tebe ale jen jsem tě citoval. Earthquake asi nepřečetl celou tvou myšlenku a tvrdil že bys chtěl DO vrátit asi jako celí, ne jen vyzuální vzhled :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Zafod

    Zafod User

    Tatínek mě jako malého vozil embéčkem. Prďácký a suprácký autíko to bylo. Bylo... v té době. Dnes po něm skoro nikdo neštěkne, maximálně nějaký sběratel.
    Se starým herním klientem je to podobné. Nejen pro to, že by už byl pro aktivní hru nedostačující. Ale pokud se nepletu, dnešní vlastník BP na SHK nemá už ani autorská práva a další ptákoviny co jsou k tomu potřebné.

    Btw: vzpomíná si někdo na velikost herního okna v SHK? Dovedete si to představit na dnešních monitorech? :D
     
  9. Earthquake

    Earthquake User

    Zafod, haha mas pravdu. Mna by teraz vazne zaujimalo, ze ked ma niekto 4K monitor ci aj darkorbit podporuje 4K rozlisenie. Hmm..
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. No po pravdě nevím co, na toto by řekl BP, leda vedení BP a tým dev, by souhlail možná až po té co bychom jim za to tučně zaplatily. Ale i tak to je nepravděpodobné..

    A Punisher abych okomentoval tvůj post ve vlákně, tak lze mluvit o zdravém vývoji hry a nebo spíše o nezdravém vývoji hry?
    Ono ne na darmo se říká kdo chce moc nemá na konec ve finále nic.
    A je pravdou že tato hra je už až příliš moc přeplácaná že na to ztroskotá..
     
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    ¥«☼λriηas☼»VЯU«¥ Velice pěkně řečeno. Lépe by sem to, ani sám neuměl napsat.
    Ta věta: "A je pravdou že tato hra je už až příliš moc přeplácaná a že na to ztroskotá.."

    Je velmi výstižná. Proto na to, pořád upozorňuji. Ale pro BP to je, jako házení hrachu proti zdi.

    P.S.: Momentálně je to spíš o nezdravém vývoji hry. Protože od původního darku, kterí sme
    kdysi moc měli rádi; je to už teď: na kilometry a ještě mnohem víc dále, než kdykoli předtím.

    A ano stroskotá to, protože pro hráče platit témeř za vše, bez ochoty BP něco na hře zlepšit, již
    nemá daleko ke skáze a záhubě, této kdysi jediněčné hry. Tohle by si předevšem měli uvědomit.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  12. Earthquake

    Earthquake User

    Ja uz do hry idem na 10 sekund. Seprom posielam maximalne aj to sa mi uz ani nechce prihlasit, naco? Zbytocnost toto hrat, strata casu a energie. Radsej clovek moze ist do fitka, von s priatelmi apod ako tu sediet a prispievat tejto preplatenej fraske
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.