Podpora Rozlíšenie v hre

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem 88samo88, 17/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 88samo88

    88samo88 User

    Dobrý deň. Chcel by som požiadať o radu. Hrám na notebooku a neviem či vám je známe že obvykle keď hráte na notebooku tak herné okná sú v hre moc veľké (trebarz okienko chatu je skoro cez štvrtinu obrazovky). Tento problém riešim tak že mám nastavený ZOOM stránky na 75%. Ale keď takto hrám tak nedokážem prečítať niektoré čísla a slová, splývajú mi do kopy alebo vyzerajú odlišne (munícia, chat, nákladný priestor, hodnota štítu, atď...). Raz som skúšal hrať na kamarátovom notebooku kde som mal tiež ZOOM na 75% ale všetko bolo perfektne vidieť. Preto by som sa chcel spýtať či nejde nejakým spôsobom zmeniť rozlíšenie aby to boloo vidieť pri tom 75% ZOOMe, poprípade ako by sa dali iným spôsobom zmenšiť herné okná. vopred Ďakujem za odozvu.
     
  2. Arya

    Arya User

    Ahoj,
    osobně jsem se s tímto nesetkala ani na notebooku ani na pc. Zkoušel jsi jiný prohlížeč?
     
    bhagira22, 88samo88 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. (PERSEUS)

    (PERSEUS) User

    Dejme tomu, že tvůj notebook má rozlišeni na 1366 x 768 a počítač (monitor) 1920x1080. Tak nastaveni ti zůstane stejné jen je jiné rozhráni oken na notebooku aby jsi je mohl v pohodě přečíst. To nastavit ani změnit nejde. Jestli ti vadí rozlišeni na notebooku stylem velké okna, tak hrej jen na pc a problém je vyřešen. Změna prohlížeču to to nevyřeší. Všechny pracují na jiných počítačích a velikosti oken ti zůstanou stejné.
     
    bhagira22 a 88samo88 tohle ocenili.
  4. Honzin

    Honzin User

    Povedlo se mi taky podívat se na tenhle problém je to čirka asi čtyři dny co se mi to stalo na Linuxu.
     
    bhagira22, 88samo88 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    bhagira22, 88samo88 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. 88samo88, dnes som narazil na EN fóre na problém ktorý možno súvisí práve s tým tvojim. Prikladám teda odkaz: http://www.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/dark-orbit-resolution-size.100889/


    Osobne som sa s tým však nestretol takže ti viac pomôcť neviem. Snáď si sa aspoň dozvedel viac.
     
    bhagira22, 88samo88 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. 88samo88

    88samo88 User

    °•♠98†56νᴙu♠•° Ďakujem skúsim teda Firefox. I keď momentálne mám orší problém pretože som sa hral s nastaveniami v počítači a teraz som to nejak pokazil a neviem nič prečítať ani na 100% zoome :confused:. Ale mám pocit že ani tá Mozzila nepomôže pretože ako hore spomínal (PERSEUS) tak naozaj mám rozlíšenie monitoru 1920x1080 pri čom na ntebooku mi ide nastaviť najviac 1366 x 768. Tento problém teda nijak nevyriešim. Ale ďakujem všetkým za ochotnú pomoc.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Chybami se člověk učí...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. MINNORIT

    MINNORIT User

    ak možem ... skus aj priamo prehliadači sa da zmenit velkost písmen, ja som to teda tak zmenil a da sa to docela dobre čitat aj pri 75% zoome, tiež som mal stym troška problem tiež PC 4k ale aj tak tam mam len hull HD a notas mam 1600x900 ale na PC teraz nehram a ked tam idem musim zmenšit pisma bo su tam ako pre slepca :):D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    88samo88 zrovna ted zkouším hru na malým Aceru B113 rozlišeni 1366 x 768 v mozille. Jede to sice jen ve 2D ale při zmenšení na 80% vše v pohodě čitelné a záběr velký jak na stolním počítači ;)
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.