Rozlúčenie Baracusa na poste CM

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Punisher, 14/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Aloha, vesmírní piloti!

    Je to takřka 2 roky, co jsem se dozvěděl jednu skvělou zprávu, a totiž tu, že se ve firmě Bigpoint ujmu role komunitního manažera hry DarkOrbit. O hře samotného jsem v tomto okamžiku věděl jen málo, avšak velmi brzy jsem zjistil, že se jedná o titul, který s přehledem prošel zkouškou času a měl jedny z nejloajálnějších a nejvášnivějších hráčů, s jakými jsem se kdy setkal. Na zážitky, které jsem zde prožil s jednotlivými hráči i členy týmu, nikdy nezapomenu a rozhodně na jejich základu budu stavět v dalších fázích své kariéry. Doba, kterou jsem zde strávil, rozhodně nebyla ochuzená o náročné výzvy, z nichž s některými tým bojuje i dnes. Jsem ale 100% přesvědčený, že OP32 a tým DarkOrbit nejen že tyto výzvy pokoří, ale zároveň během mnoha nadcházejících let překonají všechna očekávání. Ve své nové roli zůstávám ve společnosti Bigpoint, takže za vámi čas od času stále budu moct zajít. V naší společnosti se děje spousta vzrušujících věcí a já jsem nadšený, že můžu být součástí její zářné budoucnosti. Rád bych každému jednomu z vás poděkoval, že jste se se mnou o svou vášeň podělili a umožnili mi stát se součástí skutečně jedinečné herní komunity. Nepřestávejte hrát a soutěžit, ale zůstaňte lidmi!

    Vzhůru do nekonečna a ještě dál
    Ron ALIAS Baracus
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.