Návrhy Rozšíření bitevních stanic

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem APOKALIPTO, 7/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chtěli byste moci prodávat rudu i na stanicích spojenců?

  1. ano

    44.2%
  2. ne

    30.8%
  3. ano, ale vhve to změnu

    5.8%
  4. ne, je to hloupost

    30.8%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. APOKALIPTO

    APOKALIPTO User

    Ahoj všem.
    Jsem členem jednoho ze silnějších klanů na CZ3. Můj návrh by měl spočívat v tom, že my máme několik spojenců z jiných firem. Oni mívají na našich mapách bitevní stanice.

    Můj návrh je ten, že by se mohlo udělat to, že by se daly prodávat suroviny i na těchto stanicích. Protože když si může kdokoliv z klanu na své stanici udělat to samé jako na domovské mapě, proč by se nemohli prodávat suroviny i na stanicích spojenců??? A klidně za ceny jako na domovské.

    Ne každý má peta a ne každý má obchodovací modul. Já sám jsem jej dostal náhodou když byla ta akce s P.E.T.


    + Pro ty, co nemaj modul ubude létání z mapy na mapu.
    + Pro klan to nebude mít význam asi žádný. Hráči nevybavení modulem na příslušné mapě budou mít možnost uvolnit si prostor.
    + Pro BP asi žádná pozitiva nejsou, snad jen to, že si hráči užijí více akce.


    - Nevidím v tom asi žádný háček. Hlavně si nesplést spojko s warem...
    - asi stejné podmínky jako v předchozím bodě.
    - Programování a asi hodně...
     
    Naposledy upraveno: 7/10/15
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Protože osobně jsem odpůrcem jakýchkoliv spojek s cizí firmou, logicky už z principu hlasuju i proti tomuhle návrhu.
     
    bhagira22, -baghira2- a Little_Tali tohle ocenili.
  3. APOKALIPTO

    APOKALIPTO User

    Já si myslím, že je lepší spojenectví nebo PON s jinou firmou, než smíšený klan...

    citát zmazaný

    Taky jsem byl svědkem, že je někdy lepší jiná firma než ta vlastní.

    To mě přivádí na situaci, byl jsem na pala. Šli po mě dva anihilátoři a přiletěla AEGIS z jiné firmy a ještě kevšemu war. Sundal NPC, doplnil mě a odletěl. Koukal jsem jak z jara a nevěřil jsem vlastním očím...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/10/15
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Ano, pokud by se jednalo o spojko s vlastní firmou, to by šlo. Změnil jsem hlas na "ano, ale chce to změnu".

    BTW - na paládku taky běžně střílím piráty spolu s červenými, zrovna tak dám klidně s nima skupinu na 4-5. Mě jen vadí, když po mě jde hráč vlastní firmy spolu s červeným, protože maj spojku, nebo smíšený klan.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. APOKALIPTO

    APOKALIPTO User

    citát zmazaný


    Souhlasím. Taky mi to není po chuti. Ale lidé jsou různí. Já si taky třeba dám skupinu s červeným, když máme stejný úkol na NPC. Ale nikdy ne na hráče jedné z našich firem. Pokud já budu MMO, a ten druhý EIC, tak budem střílet VRU. Tomu se nebráním, pokud tedy to bude můj spojenec, zak opouštím skupinu a hned jdu na jinou mapu, abych v tom souboji nefiguroval. Nebo se přidám ke spojku...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/10/15
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. APOKALIPTO

    APOKALIPTO User

    Omlouvám se... Už se to nestane...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. myslim,ze na prodej kaminku staci mit druhy hangar postaven na zakladne. Ta minutka uz asi nikoho nezabije a nebo pouzit skok na domovskou to te hodi taky hned na zakladnu a pak si skocis zpet. Myslim,ze moznosti na prodej surovin je uz i tak dost. Spis bych uvital moznost menit suroviny v lodi. Kdyz jsem plny sepromu abych mohl na npc pouzivat promerko,ale to je na jinou debatu.
     
  9. je to podle mne zbytecny v dnesni dobe muzes mit lod na zakladne a staci warpnout dalsi moznost je pet a obchodavaci mechanismus pak stanice klanu a taky tu je jeste obchodovaci letounek :) cili si myslim ze moznosti jak prodat rudu je dostatek a pro lidi co nic s tohoto nemaji maji moznost skocit cpu skokem na domovskou a prodat a problem je vyresen :)
     
  10. Kristo

    Kristo User

    Asi ano, ale už jak tu bylo psáno, pouze spojku který nemá smíšený klan a pouze na domácí mapě.
    Takže dávám: ano ale "vhe" (to bude asi chce) to změnu
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. APOKALIPTO

    APOKALIPTO User

    Děkuji Vám všem za názory. Myšlenka byla taková, že především nováčci, kteří nemají P.E.T, nebo CPU skoku by to jistě uvítali. Šlo mi o to, že když hráč nemá premko, nemá ještě P.E.T popřípadě obchodovací modul a musí zušlechťovat rudu sučně, mu bždy něco v lodi zbude.

    Vemte si třeba golíka. Ten má i s kompresí v základu 3000 jednotek rudy. Když hráč sundá kristallony, tak po zušlechtění mu suroviny zbudou. Když si chce poslat do zbraní rudu, tak stejně musí letět. Ano, skočíš na domovskou, ale když nemáš skoky, tak za urko je to přeci hloupost... Pokud máš warp, tak stejně musíš použít skoky nebo urko. Jde to i zadarmo. Ale to je potřeba si aktivovat jiný hangár, ale to se musíš odhlásit ze hry. A to je zdlouhavější... Taky byl dobrý nápad byl ten, že by to mohlo být v lodi... Tahle myšlenka se mi taky líbí. Nevýhoda ny ale byla, že bys nemusel kupovat modul do P.E.T který stojí jen na 1 levelu 6,000 U a nebo za eálné ten obchodovací letoun. To by asi ti so to mají pak byli naštvaní...

    Za sebe ale říkám, že na těch stanicích by to mohlo být dobré. Když lze prodávat na své, tak proč by to nemohlo jít i u spojenců???
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Karlosray

    Karlosray User

    jsem proti už ted když jsou společne firmy v klanu je to blbost a tohle je ješte větší kravina
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Sorry, ale jelikož jsem proti smýšeným klanům a spojkám mezi firmama tak ne.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Earthquake

    Earthquake User

    Ja hrajem dosť dlho a obchodnú stíhačku som si kúpil natrvalo za euro alebo päť eur. Takže mne príde tento návrh ako zbytočnosť, jednoducho mali ste možnosť si to zakúpiť ako perma item a nemuseli ste teraz obracať tie písmená v tomto texte. Proste buď si kúpiš Peta a zadovážiš mu obchodný modul kde máš samozrejme bonus 30% na lvl 3, alebo si kúpil 100 chargov obchodnej stíhačky. A to, že si v nejakom klane na CZ3 nikoho nezaujíma. My sa pozeráme na tvoj návrh či to má hlavu a pätu a nie či si v nejakom klane alebo nie. Thats all
     
    bhagira22, -baghira2- a PaiMei tohle ocenili.
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.