Návrhy Rozšíření palivové nádrže u PETa

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Łєgєηđ★кαmαşuтяα, 29/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jaký je Váš názor na úpravu palivové nádrže u PETa?

  1. Ano, je to dobrý nápad a ve hře bych ho jistě uvítal .

  2. Ne, tento nápad se mi nelíbí a ve hře ho nepotřebuji.

Výsledky jsou viditelné až po hlasování
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Rozšíření palivové nádrže PET

    Během poslední doby jsem jsem si povylepšil svého peta a během hraní jsem zjistil, že průměrně nakupuji palivo 1x do týdne. Co tak koukám, tak mi začlo pěkně ubývat. A tak jsem přišel s návrhem, kdy by se palivová nádrž peta mohla rozšířit na větší objem. Samozřejmě si někdo říká ... Co je to za blbost? Vždyť existuje samonakupování paliva. Jenže jako spořivý hráč vždy čekám a přemýšlím, kdy si palivo koupím a kdy do něj investuji. A tak toto cpu na palivo nevyužívám. A myslím si, že by to mohla být zajímavá úprava z pohledu hraní.

    Mým návrhem tedy je, aby se palivová nádrž rozšřila z 50 000 jednotek minimálně na 100 000 jednotek. Samozřejmě by mohla být rozšířena i na větší objem ale to už nechávám na posouzení Vás hráčů ale i také BP. Jen tou spodní hranicí 100 000 bych dával spodní limit pro úpravu.



    Pozitiva/negativa pro hráče:
    Hráči, kteří šetří by nemuseli až tolik hlídat nádrž u peta a mohli by nakupovat palivo na delší dobu dopředu.
    Spokojenost

    Žádná negativa.
    Pozitiva/negativa pro klan:
    Žádná pozitiva.
    Žádná negativa.

    Pozitiva/negativa pro BP:
    Menší pozitivní stránkou by asi mohl být nákup paliva ve větším. Ovšem z menších častých částek by se stali méně častější větší nákupy paliva.
    Menší programování. Zde bych ale neviděl až takový problém přeprogramovat/přepsat objem nádrže.
    Dopad na vyváženost hry a hratelnost:
    Dopad na vyváženost a hratelnost by nebyl z mého pohledu žádný. Jednalo by se o miniaturní úpravu.

    Pokud se Vám návrh líbí, zahlasujte prosím. A pokud se Vám návrh nelíbí, tak prosím zahlasujte také. Rád bych se dozvěděl Váš názor! Záleží mi na něm :). Budu rád za jakékoliv komentáře k tomuto návrhu :) . Ač se bude jednat o pozitivní či negativní názory Vás hráčů ale i moderátorů či administrátorů :) .
    Vzhůru do debaty :)
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Łєgєηđ★кαmαşuтяα - ja osobne som si myslel, ze ked sa zvysil lvl PETa, tak aj palivova nadrz sa zvysi, ale mozno je toto prave zamer, aby si hraci kupili to CPU. A prave to moze byt odpoved BP, naco by navysilo nadrz, ked hraci maju CPU, preto sa obavam, ze toto neprejde, lebo som si na 99% isty, ze o tom vedeli a nenavysili to.
     
  3. smoki170

    smoki170 User

    no hej souhlasim rozšířeni by bylo dobrý ale problem asi bude u BP. Jak pred chvili napsal Punisher je to asi na schval:(:(
     
  4. Punisher Pokud by návrh prošel a dostalo se to k nim, tak bych byl rád, kdybych dostal nějaké to vyjádření, proč tomu tak je nebo proč vlastně tak učinili :) . Každopádně uvidíme, kam až se s tím dokopeme :D.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Vyjádření se nedočkáš, pokud si něco z návrhu vezmou a použijí, tak tobě se neřekne ani bů. Návrhy jsou zde spíš jako inspirace, vždy si vemou jen část a tu si upraví dle svého...a to už musí být echt návrh aby se z něho čerpalo :D.

    Abych nebyl úplně mimo, tak za mě je tato úprava k ničemu. Právě proto, že používám CPU a o palivo se vůbec nestarám. Stačí mít nějakou rezervu uridia :).
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. 123812

    123812 User

    Této větě moc nerozumím ... ten kdo šetří, tak si kupuje jen pár tisíc paliva, aby moc neutratil ne? Touto změnou by si najednou koupil 100 000 paliva? Co by tím našetřil, ptám se?

    Za mě je to zbytečný návrh, je to problém 1x za týden si koupit palivo, jak jsi psal?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. 123812 Bylo to myšleno tak, že se to nakupuji při slevě atd...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. 123812

    123812 User

    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Warden

    Warden User

    123812: Ušetříš tehdy, když si koupíš kvůli něčemu jinému slevák na týden. Pak se ti vyplatí koupit také palivo.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. 123812 Myslel jsem slevák . Když ho třeba kupuji kvůli slevě na brány.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Rozšíření není potřeba. Potřeba je zlevnění paliva.
     
    bhagira22, stefan.sv a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Warden

    Warden User

    Bezejména*cz: Ano, to by byla také možnost, ale nejsem si jistý, zda se BP touto cestou vydá. Návrh na zvětšení nádrže se mi zdá jako jednoduchý a docela dobrý nápad.
     
  13. MALENKUNA

    MALENKUNA User

    stacilo by levnejsi palivo a ne zbytecne rozsirovat nadrz pac by to vic zralo. takze to vyjde nastejno. cim vetsi lvl peta tim vetsi spotreba slevnit palivo a byl by klid
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Earthquake

    Earthquake User

    Uprimne. Tieto navrhy tu nemaju zmysel a preco? Kto z vysokych kresiel by sa pozrel na toto forum a poziadal niekoho o preklad do nemeckeho jazyka/anglickeho? Ked chces davat navrhy chod na forum, kde to sleduju najvyssi z BP. Uprimne, naco by to robili ked si mozes dokupit palivo ty sam rucne za par sekund.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Karlosray

    Karlosray User

    ja bych palivo do peta zrušil uplne
     
    bhagira22, -baghira2- a Selendix tohle ocenili.
  16. Earthquake

    Earthquake User

    BP chce aj na tomto zarabat. Nemas palivo? Kupis si za uridium, nemas uridium? Bud nahras alebo kupis za realne peniaze. Je moznost dotankovat pet na maximum
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Ahoj vím že setu píše o petovi ale mohly byste aktivovat Ultimativní bitevní arenu byli krasne odmneni uri a td a radi bysme byli abi to Šlo dal
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.