Návrhy Rozšírenie možnosti mobilnej platby

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem BlackChris13, 16/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Zavedenie platby mobilom pre ďalšie balíčky výhod

  1. Áno

    86.0%
  2. Nie

    14.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 1. Informácie o návrhu
    V darkorbite je možné kúpiť si rôzne doplnky do hry (prémium, uridium, designy) rôznymi formami platby (paypal, prevodom, paysafecard atď.). Taktiež je možná platba mobilom, no dá sa ňou kúpiť len 1 položka, 3.700 uridium za € 1,6.

    2. Prezentácia návrhu
    Darkorbit by mohol implementovať do platobného systému platbu mobilom aj na ostatné položky - nepíšem, že všetky. Pretože niektorí nemajú kartu, benzínku či trafiku pri sebe alebo nevyužívajú Paypal. Platba mobilom je pohodlná aj z vášho záchodu, rýchla a pohodlná.

    3. Cena navrhovaného predmetu
    • Sekcia Uridium - bola by pridaná možnosť platby mobilom na nasledovné balíčky: 5.000 Uridia, 15.000 Uridia. Viac by som už nešiel.
    • Sekcia Prémium a predplatné - bola by pridaná možnosť platby mobilom na nasledovné balíčky: Bonusový balíček "Zľava" (1 týždeň), Bonusový balíček "Zdvojnásobovač" (1 týždeň). Premýšľal som, či by bolo dobré navrhnúť aj na Premium - 1 mesiac alebo vytvoriť nový balíček Premium - 1 týždeň.
    4. Požiadavky
    Netuším, čo tým autor témy "!!! ČTĚTE: Než přidáte nový návrh !!!" myslel. Zrejme toto:
    - aby návrh obdržal dostatočný počet hlasov na prejdenie
    - tím vývojárov darkorbitu, ktorý by zrealizoval návrh

    5. Záver
    Zhrnutie celého návrhu pre lenivé hlavy: Možnosť platiť mobilom aj ostatné funkcie ako prémium, zdvojnásobovač či zľava. Týmto vás vyzývam prostredníctvom ankety ale aj komentárov aby ste vyjadrili svoj názor na môj návrh, poprípade ma doplnili ale aj kritiku.

    Pozitíva pre hráčov, klan, bigpoint
    Hráči, ktorí nemajú bankový účet ani trafiku na blízku, môžu konečne z domova nakúpiť potrebné doplnky do hry, ktoré doteraz nemohli (prémium, zdvojnásobovač, zľava)
    Bigpoint bude dostávať vyššie tržby vďaka novej funkcii platba mobilom.

    Dopad na vyváženosť hry a hrateľnosť
    Hráči budú mať nádej na novú funkciu a využívať ju, čo sa odrazí na lepšej hrateľnosti hry.
    Kúpou vyššej čiastky uridia pri akcií "Mega Happy Hour" si môžu kúpiť novšie vybavenie, teda budú postupovať do vyšších úrovní v hre.


    Negatíva pre hráčov, klan, bigpoint

    Tím vývojárov bude musieť zapojiť sily na realizáciu.
    Iné negatíva z oblasti hráčov a klanov nevidím.


    Chris.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. assaskocze

    assaskocze User

    Za mě samozřejmě ano.. Třeba to premko bych si koupil.. Ale nemám jak :(. Já bych tento "update" do hry rád přivítal.
     
    bhagira22, -baghira2- a BlackChris13 tohle ocenili.
  3. Earthquake

    Earthquake User

    Prémium si môžeš kúpiť pomocou PSF(Paysafe karta). Alebo inou metódou, ja kupujem PSF.
     
    bhagira22, -baghira2- a BlackChris13 tohle ocenili.
  4. granko

    granko User

    Za mňa áno, ale niesom si istý či tie smsky nemajú nejakú najvyššiu hranicu u operátorov :cool: Inak je to po paypale asi najpohodlnejšia platba.
     
    bhagira22, -baghira2- a BlackChris13 tohle ocenili.
  5. Ak by chcel hráč prémium na 1 mesiac (5,99€), musel by si kúpiť 10€vú kartu. (teda ak nemá mypsc účet alebo kartu so zostatkom)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Sentiero

    Sentiero User


    Ano, už vidím ten text:
    Zdravíme vesmírní piloti, zavedli jsme nový způsob platby pro koupi uridiových balíčků! Odteď budete moci kupovat tyto balíčky i v pohodlí vašeho záchodu a to díky jednoduché sms platbě..:D

    ---
    Platba sms patří tady mezi nejnevýhodnější platby. Koupení uridia přes sms, je dražší než jeho koupení přes jinou plateb. metodu. Pokud by se tohle zavedlo, tak je možný, že by cena balíčků koupením sms byla taky vyšší než přes jinou platební metodu.

    A tuším, že premium i teď jde koupit pomocí sms.
     
    Naposledy upraveno: 16/7/15
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Sentiero Iba akciove premium na 1 mesiac cez specialnu ponuku islo kupit pomocou sms, inak sa kupit neda.

    Na rychle platby je tu kreditna karta, kto ju nema moze si kupit PSC a neviem co este z ponuky.

    Osobne niesom fanusik sms platieb, hlavne kvoli tomu, ze deti by zneuzivali svoje mobili platene rodicmi a v neposlednej rade platby cez sms su nevyhodne, cize drahsie. Povedzme si to narovinu, kto chce na toto pouzivat mobil pravdepodobne nema moznost inych platieb, cize v 99% ide o deti a tam by som bol s platbami cez mobil opatrny, rodicom by sa asi nepacil 100€ ucet.
     
  8. Prepac za citaciu, no chcel som odpovedat na tuto cast. Malo by to aj svoju vyhodu (zo zaciatku) a to zisk pre bigpoint (vdaka deti posielajucich cez mobil rodicov), na druhej strane aj nevyhodu a to preplesk od rodica a nasledne zablokovanie posielania sms sprav do hier/sluzieb u operatora = 0€ pre bigpoint.
    btw. a teraz nezneuzivaju ten zakladny balicek 3.700u za 1,6€? :p

    Vdaka za nazory a dodanie negativ.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    BlackChris13 Neviem ako je natom U cez sms dnes, to asi tazko niekto zisti...

    Len tvrdim, ze nieje moc dobry napad pridavat viac sms ponuk, su zbytocne nevyhodne a ako som uz povedal, lahko sa mozu zneuzit. Dal by rodic svoju kreditku do ruky detom? Asi len malokto...
    A pritom prave mobil moze posluzit podobne ako kreditna karta, castokrat rodicia ani nevedia, ze ich deti maju pristup k podobnym ponukam a nerozumne dieta moze narobit dost neprijemne prekvapenie na konci mesiaca.

    Teraz sa nato nepozeram zo strany zisku, jednoducho to nieje spravne a deti by k takym veciam nemali mat pristup, oni si totiz nemusia uvedomit, ze na konci mesiaca dojde ucet.
     
  10. morthiumCZ

    morthiumCZ User


    |Oromë| S těma děckama máš asi pravdu, ale děti si ty U koupí za PSC pokud mají poblíš trafikanta který jim je prodá. takže tvoje obavy jsou asi zbytečné. Návrh se mi líbí i dyž bych si přez sms nikdy U nekoupil nevidím důvod proč nedát lidem tuto možnost

     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    morthiumCZ Platby cez mobil su drahsie, kedze to ide cez operatora a ten si uctuje poplatky. Takze vacsina ludi by dala prednost PSC alebo kreditke.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný, nevidím dôvod na to aby si sa tu potom vyjadroval.
     
    bhagira22, -baghira2- a Little_Tali tohle ocenili.
  13. Belgam

    Belgam Guest

    Navrh pekne zpracovan, ale tohle nikdy nebude. Vse zalezi take na sluzbe , ktera poskytuje zpracovani sms. V nekterych zemich je vice moznosti za sms, ale co je jasne tak v cesku a slovensku, takova podpora teto sluzby neni. V prve rade by uridium bylo mnohem drazsi, coz by stejne BP nic z toho nemel. Protoze naklady ohledne sms jsou vysoke a pro BP by tam byl nulovy zisk.

    Dale skoro kazdy dospelak co hraje hru ma platebni kartu. Spise se jedna o deti co hraji tuto hru, ale tam zas bohuzel by o platbach mel vedet zakonny zastupce. Ne jednou se resilo odeslani sms za nekolik tisic eur.

    Vlastne je navrh zbytecny, na BP dale neprojde. Na rozsireni platebnich moznosti nestaci jen ze BP chce, ale I na operatorech, provozovateli dane sluzby atd. Zadny podnikatel nepujde do ztratove investice.
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.