Oznámení Rozšírenie – Systém restabilizácie nestabilných modulov

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Punisher, 24/8/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  DO_marketing_umexpansionAug22_forum.jpg

  Ahoj piloti!

  Po mesiacoch nekonečného výskumu sa našim špičkovým vedcom konečne podarilo využiť dočasnú energiu Záchranných Jadier. Restabilizujte svoje nestabilné moduly s pokojom na duši s novou funkciou Záchrany. Po restabilizácii máte možnosť vykonať Záchranu: Teraz máte možnosť ponechať pôvodné štatistiky alebo ich prepísať novými štatistikami.

  Aktualizácia Hangáru! Vypočuli sme si vašu spätnú väzbu o použiteľnosti správy modulov, ktoré máte v inventári, keď ich vybavujete na svojej lodi. Už nebudete musieť prechádzať po všetkých existujúcich nestabilných modulov, aby ste videli, ktorý z nich môže byť vybavený na vašej aktuálnej lodi. Vďaka tejto aktualizácii sa zvýraznia moduly použiteľné na lodi, ktorú spravujete. Vďaka tomu je oveľa jednoduchšie ich vybaviť na vašej lodi.

  A k tomu všetkému: V okne Montáž bude odteraz časovo obmedzený filter, ktorý – po výbere – zobrazí len recepty, ktoré sú časovo obmedzené, napr. recepty akcie.

  Viac informácií nájdete v našom FAQ: FAQ - Systém restabilizácie nestabilných modulov

  Dajte nám vedieť o svojej spätnej väzbe v diskusnom vlákne tu: Diskusia: Moduly do lodí

  Váš Darkorbit Tím
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku