Chyby rychlé přehození itemů na letounech

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Dont_kill_new_players, 6/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Když jsem si přehazoval itemy na lodi, tak jsem si všimnul menší chybičky, která by se mohla opravit.



    Myslim si že by docela pomohlo toto opravit a pokud to tak má být.... rip
     
    -baghira2-, bhagira22 a bhagira222 tohle ocenili.
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Dont_kill_new_players - staci kliknut na ´´spät´´ potom spravuj a uz to ide. Trva to sice par sekund, ale vybavovanie ide potom bez problemov. Vyzera to tak, ze sa jedna o chybu.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Ano, tim že jsem resetoval stránku jsem vlastně udělal úplně to samé, chyba je podle mě spíš to že se ty vybrané lasery "přesunou" a tak to i vypadá. Bylo by super kdyby se to doopravdy přesunulo. Rychlé přehazování itemů by tak bylo mnohem lepší.
    Takhle to jen mate
     
    -baghira2-, bhagira22 a bhagira222 tohle ocenili.
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Dont_kill_new_players - kym to neopravia, tak odporucam radu, ktoru som dal vyssie. Dana vec moze byt opravena za par dni alebo nebude opravena ani za par rokov. Nahlasene to bude a co dalej bude s tym od nas nezavisi uz zial.

    Temu som presunul do spravnej sekcie.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.