Rychlost aegise X Rychlost vegy?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem SPolygon1, 20/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. SPolygon1

    SPolygon1 User

    Mám vegu, max rychlost 470 + 30% promerium, ale stejně mě dožene aegis. Prohledal jsem všechny možné cesty, jak rychlost zvýšit, ale nevšiml jsem si ani Hi-techu, ani schopnosti co by rychlost zvyšovala.
    Nevíte, jestli jsem něco nepřehlédl, jak zvýšit rychlost aby aegis dohnal vegu?

    Nej. generátor zvýší rychlost o 10, vega má v základu 380 a má 10 slotů. Já jich mám 9, takže 380 + 90 = 470
    Aegis má 15 slotů a zák. rychlost 300. 300 + 150 = 450
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    Ne aegis rozhodně nedožene full pohony vybavenou vegu. Pokud se ti to stane na herní mapě, problém je v tom, že ty hráče s aegis vidíš někde jinde, než ve skutečnosti je. To je důsledek prodlev ve spojení na internetu. Systém pak jen poopraví umístění lodí na mapě. Nedělá to ale skokově, ale plynule tu aegis přesune větší rychlostí do správné polohy. Tobě se to pak jeví, že je aegis rychlejší než vega, ale ve skutečnosti tomu tak není.
     
  3. Sentiero

    Sentiero User

    Ahoj,
    Aegis nikdy nemůže být rychlejší než vega pokud má všechny elitní pohony.Než golík možná ano ale než vega ne.
    Ikdyž těch generátorů máš 9 pořád jsi rychlejší. Možná jsi měl nějáký lag nebo něco ,kdy jsi viděl že aegis je před tebou ale ve skutečnosti nebyl.
     
  4. SPolygon1

    SPolygon1 User

    Asi jo, možná to vážně bylo odezvou. Snad to nebyl speedhack.
     
  5. Belgam

    Belgam Guest

    Uz zas? Ja ti dam program. Jeste k tomu neco co vubec nikdy ani nefungovalo.

    Zde neni nic k reseni autor tematu ma divoke sny a vidi za vsim program.

    LOCK
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.