Rychlost vengeance a sperhead

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem BubliFuCQ, 10/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BubliFuCQ

    BubliFuCQ User

    Zdravim,
    Chci se zeptat od kdy je vengeance rychlejší než sperhead ?? v pohodě si sbírám boxíky a když do mě jde vega tak ji prostě nezdrhnu :p
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Záleží na tom jestli to byla obyčejná vega, nebo Pusat, či Lightning se zapnutou schopností.. Také záleží na formaci kterou jste oba měli v tu chvíli nasazenou.. A samozřejmě také na tom jestli jsi měl v lodi všechny pohony, a vylepšené promeriem.. Možností je spoustu..
     
  3. BubliFuCQ

    BubliFuCQ User

    já měl promerium všechny elite pohony on měl lighting a schopnost zaplou neměl :) plus další hráč měl revenge a taky mě v pohodě sejmul .. :) já neměl žádnou formaci snižující rychlost a on žádnou co rychlost zvyšuje :))
    ---------------------
    [​IMG]a takhle to je pořád prostě si mě sejme :p http://prntscr.com/7r56un
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/7/15
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    BubliFuCQ nepiš více příspěvků pod sebe, pokud chceš něco doplnit, použit možnost Upravit u předchozího příspěvku.
    Jinak občas se mi stane, že v liště kde jsou statistiky o lodi, tj. i rychlost, ukazuje maximální rychlost (s promeriem), i když už kameny vyprchaly.. A pokud dobře vzpomínám tak nedávno byla chyba s přičítáním kamenů do upgradů. Zkus dát relog a zkontrolovat vylepšení generátorů, zda třeba není problém právě v rychlosti tvojí lodi.

    Ještě je otázka, kolik jsi měl HP a štítu, a jaké DMG měl tvůj soupeř. I při rozdílu rychlosti těchto lodí stále pár vteřin trvá než se dostaneš z dosahu střelby, mezi kterými tě hráč mohl sestřelit, např. s motýlem a velkým DMG jde Spearhead relativně snadno smést z mapy. Navíc ti může protihráč dát i zpomalovací či ledovou raketu, nebo nakazit infekcí, ale předpokládám že toho by jsis všiml.. :)

    Další možné vysvětlení je chvilkový lag, kterého si ani nemusíš všimnout, protože ty vidíš že tvoje loď letí dál, ačkoliv ve skutečnosti třeba stojí/stála na místě.

    Toto je jen pár příkladů, co se teoreticky může dít, ve skutečnosti s tebou na mapě nikdo tady nelítal a o možné příčině se můžeme dohadovat jen na základě tvého popisu. Ale co lze s klidem vyloučit jsou programy na rychlost, pokud bys na ně chtěl narážet, tyto programy byly v minulosti testovány a žádný ve skutečnosti nefunguje.
    Btw. rychlost lodí se tu už vícekrát řešila, viz. témata např. : Rychlost aegise X Rychlost vegy?; Pomalá full elite vega; Rychlost Spearhead X Aegis.
     
  5. BubliFuCQ

    BubliFuCQ User

    no kameny jsem mel zrovna dnes jsem daval 1k promeria na pohony a kamaradoj to dela taky takze nevim v cem je chyba :/a o lag se urcite nejednalo :)) bylo to nekolikrat za sebou :)a spis jsem myslel jestli se nejedná o nejakou chybu v rychlostech lodi :)
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    O chybu sa nejedná, v poslednej téme čo ti sem vložil kolega som sa tomu venoval a aj názorne ukázal ako funguje rýchlosť, stačí si to pozrieť a potom sa tomu možno prestaneš diviť :)
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.