Samopřepínání konfigurace.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Drift1, 11/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Drift1

    Drift1 User

    [​IMG]
    Packet loss je na 0%
    Stává se mi poslední dobou že se mi sama přepíná konfigurace...teď byl 2 dny klid a dnes to zase je na dlouhý nudli...co s tím?.:(
     
  2. Zafod

    Zafod User

    Tady bych neviděl chybu ve hře, jukni na nastavení. Dále se podívej jestli nemáš na myši nastavené právě písmeno pro přepnutí cfg.
     
  3. Drift1

    Drift1 User

  4. Korben

    Korben User

    Mál by si si odsledovať, kedy a pri akej činnosti sa ti konfigurácia prepne.
     
  5. Drift1

    Drift1 User

    Tak jsem se dnes ráno přihlásil a stále stejné....hrál jsem asi 10 minut a 4x mě to přepnulo...stává se při ničení npc ale i stání na portu.Předtím to dělalo asi dva dny..pak byl cca dva dny klid a teď zas nanovo.
     
  6. Korben

    Korben User

    Drift1 Ty máš sledovať presne kedy sa ti to stane, to znamená , akú klávesu stlačíš , ked sa ti konfigurácia prepne.
     
  7. Drift1

    Drift1 User

    Tak odsledované a dělá to přesně takto-mám goliatha s falangou a létám a střílím pouze na rychlou konfiguraci bez štítu...jediné co dělám tam mačkám pouze tlačítko ctrl na střelbu a zbytek myší/touchpad na notebooku nepoužívám/..myší přepínám i munici..střílel jsem npc,jen jsem ho pomocí myši točil a přepnula se mi sama konfigurace,letím na jiné místo mapy pomocí myši a přepne se mi konfigurace,stojím na portu na nic nesahám..jdu na wc dojdu zpět a konfigurace přepnutá..portnu se pomocí písmena ,,J,,..kliknu minimapu a přepne se konfigurace...mužu ten notebook rozbít?:D
     
  8. »vojta«

    »vojta« User

    zkus resetovat nastavení v DO
     
  9. Zafod

    Zafod User

    Drift1 jukni jakou máš nastavenou klávesu na přepnutí cfg (standardně to bývá C). Překontroluj jestli ji nemáš nastavenou třeba na nějakém tl. u myšky. Dále se podívej jestli tu klávesu nemáš nějak zaseknutou.

    Nejlepší by bylo se přihlásit z jiného PC, tím zjistíš zda je problém přímo na tvém účtu či v PC.
     
  10. Drift1

    Drift1 User

  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  12. myslím že problém bude v klávesnici tvojho ntb.
     
  13. Drift1

    Drift1 User

    Vidíte na to jsem taky zapoměl....no problém byl na straně hry...zkusil jsem to na jiném pc i na jiném prohlížeči,stále stejné...pakk mi to nedalo a zvolil jsem výše uvedený reset.To pomohle jen částečně...používám Maxthon tak jsem si ho aktualizoval protože automaticky to prostě neumí.:D...dal jsem reset znova v herním okně a je po problému,děkuji a paklíč na to.D:
     
  14. Korben

    Korben User

    Veľmi zaujímavé. S tým som sa ešte nestretol, ale hlavne že už to máš v poriadku.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.