Samovolne naklikavanie NPC a Hračov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem tamtumm, 11/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tamtumm

    tamtumm User

    Ahojte chcem sa spytat ci ma tiež niekto problém s tým ze keď ma stlačenu myš a prejde ponad NPC alebo hráča tak mu ho označí?Mam ten problém už dlho a je to pre mňa problém keď strieľam Kubicona a namiesto toho pri pohybe klikám hracou a protetigou.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Nemas nahodou problem v myske?Ze je citlivejsie tlacidlo na dotyk a tym padom ti klika aj ked prechadzas nou po mape?Tiez sa mi to stalo,ze tlacidlo som mal citlivejsie nejak a len som sa dotkol ani nestlacil poriadne a uz to kliklo.Pripadne si neskusil inu mysku?
     
  3. tamtumm

    tamtumm User

    Ona mi označuje hracou a NPC ked je zatlačená,takže počas letu.Mam aj druhu myš a tam je tiež ten problém.Už to trvá dlho a mam strach že koli tejto chybe som prišiel aj o profil a upgrady co som neriešil keďže som už par mesiacov pred tým nehral a rozmyšlal o skončení z DO.Ale teraz by som nerád prišiel o účet úplne.
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Tak ono stlačením tlačítka na myške si určite o profil neprišiel, tam skôr si pospomíňaj aké svinstvo si si v PC pozapíňal a čo ti z toho môže ovplyvňovať myš ;)
     
  5. tamtumm

    tamtumm User

    Antivírusový program mam a do toho aké prasačinky pozerám nikoho nič. ;)
    Skor som myslel na to ze by som nerad prisiel aj o to malo co mi zostalo,koli chybe v detekovani programou.
    obdrzeli jsme spoustu stiznosti a vase stiznosti jsme proverili a zjistili jsme ze nektere konfigirace se v systemu odhalovani *** programu ,ukazuji jako problemy s hernim klientem , ktery muze byt detekovan jako jako tzv. pixelbot.
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Ja som narážal na rôzne nepovolené programy, za kt. si bol potrestaný a chybu detekčného systému prosím nespomíňaj. To, čo si sem napísal bol problém v detekcií to áno, avšak za to sa banovali účty, ty si obdržal tzv. 72 hodín podľa toho čo píšeš, t.j. prišiel si o profil pilota a v tejto detekcii neboli žiadne zistené chyby :)

    Jednoducho ak to nie je chyba myši, je chyba buď v jej nastavení (nájdeš ho v ovládacích paneloch windowsu) alebo máš na pozadí pustený program, kt. myš ovlyvňuje. Keby je to chyba klienta robí to aj iným hráčom. Samozrejme dbaj na správnej verzii javy a hlavne FP.
     
  7. tamtumm

    tamtumm User

    Dakujem za radu,zajtra vyskušam a dám vediet ako som dopadol.
     
  8. Crystal

    Crystal User

    mozem povedat ze to mne nerobi... skus si pozret v nastaveniach mysi jej citlivost..da sa to tam nastavovat...takze ak to mas moc vysoke mys lieta ako blazniva a je velmi citliva.... :)

    a ako prepac ale tvrdit ze kvoli tomu si prisiel o profil a upgrady.... :D
    take kecy som pocul vtedy od kadekoho a kazdy vtedy dostal 3 dnovu odstavku za ved vieme co ze? :) niekto asi chodil rad na kolotoce :D
     
  9. tamtumm

    tamtumm User

    ďakujem za dobre rady už viem kde je chyba a budem sa s tým musieť naučiť žiť,kým nebudem mat nove PC.
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  11. tamtumm

    tamtumm User

    Vyzerá to na vadnú prípojku na mys v ktorej je asi dáka porucha a občas vynechá a tak sa suvysle stlačenie interpretuje ako prerušovane.
    Ale rady s FP a javou pomohli hra mi konečne ide plynulo.
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    Tak to som rád.

    Považujem za zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.