Saturn lodě

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Kamarád2000, 27/12/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jakto, že na svém účtu se 4 nahranými hodinami (server globální) jsem sejmul 2 saturn lodě a moh jsem 3 a tam kde mám 1000 nahraných hodin (globální amerika 2, 4) jsem nesejmul žádnou? To je divný. Na americe hraju mnohem častěji.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Nastuduj si informacie, ze od kedy je hra. Nie je od roku 2009, ako uvadzas, tak nepis tu nepravdy. Pokial sa ti forum nepaci, nik ta nenuti tu byt, je mnoho hracov, ktori sem radi chodia po informacie a im radi vzdy poradime vo svojom volnom case. A ak sa chces stazovat na forum, tak sa stazuj na podpore a nie na fore hry. Druhykrat to uz pisat nebudem, tak snad si to zapamatas.

    Kamarád2000 - pretoze na PVE servery boli pridane saturn lode kvoli tomu, aby sa dali splnit misie na hracov aj bez toho, aby si aktivovali PVP mod. Na ostatnych serveroch neboli pridane tieto NPC ako na PVE server. Mas este nejake otazky k teme?
     
    Kamarád2000 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Mě zmátlo, že ty lodě jsou v hodnocení na všech serverech. Jen ještě jeden dotaz jestli je dáno, kde se určitá loď vyskytuje nebo je to náhodné. Protože na 3-3 jsem viděl 2 saturn aegis a nic jiného.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Kamarád2000,Tak prolítej mapy a zjisti si to sám, udělej přesnou statistiku o výskytu a pak se s náma poděl o získané indormace.:cool:
    je to snadné
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kamarád2000 - na dolnych mapach sa vyskytuju len 2 druhy a to Aegis a spearhead. Dalsie saturn NPC najdes na ostatnych mapach.
     
    -baghira2- a Kamarád2000 tohle ocenili.
  6. Děkuji. Už nemám více otázek.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.