Sbírání Boxů Na PvP

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Dejv_is_Back, 25/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den,
    Chtěl bych se zeptat, je možné, že když sbírám každý den boxy...(Mám double boxy), tak mi padá méně a méně Uridium?...
    Za 3 dny jsem nasbíral 109 000 U. A Když chci dnes sbírat, tak mi padne z 30 boxů, 60u...nebo za 3 min. např. nepadne nic...A včera padalo o mnohem více. Přesně za hodinu mám nasbíráno cca 11k U, a dnes za hodinu 4,5k U...Sbírám tím stejným tempem. Poraďte čím to může být.
    Děkuji.
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ahoj?Mám to asi podobně.Hraju na cz1 a je to s těmi boxy asi od akce razer co padaly jen ohňostroje a rakety wiz pořád horší a horší. Mám dvojnásobek na boxy, protokoly v petovi, ale nemám zatím profil pilota na boxy. Včera večer jiným padalo urko co zhruba 10-tý box uridium a mě? 50 boxíků skoro nic.
    Nepadá ti třeba více extra energií? Na normálních mapách pustím peta a padá urko skoro pořád.Ostatní hráči si jinak moc nestěžují, tak asi máme jenom smůlu na ty správné boxíky? Třeba se to zlepší?
     
  3. Jaby som povedal ze este neopravili to opatrenie proti botom . Vtedy to tiez islo cim viac si boxikoval tym menej urka bolo .
     
  4. Řekl bych že také záleží na tom kolik hráčů je na mapě, jak npc tak boxi jsou generovány podle počtu pilotů kteří na dané mapě lítají, možná by také pomohlo občas změnit mapu nebo relognout.

    ♥°°King=of=Army°°♥ Toto opatření bylo už odstraněno.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ono niekto moze mat viac stastia a dostane plno urka z boxikov a niekto zas naopak..vsak isto by ste na forko nepisali,kebyze mate z boxov plno urka,len ked mate malo,ak je hracov na mape viac,tak sa to moze stat.
     
  6. Crystal

    Crystal User

    Łïmïtlεşş skus zbierat hodiny v kuse a uvidis, BP tvrdi ze opatrenie bolo zrusene, tomuto ja osobne neverim, vzdy a ktokolvek zbiera, cim viac hodin zbiera casom tam toho vzdy najde menej a menej...a vzdy...

    cize proste obsah U je tam stale znizovany, toto vidi kazdy kto to zbiera
     
    -morris73-, =*¥RŁΛN*= a Eda-) tohle ocenili.
  7. Takhle se tu můžeme dohadovat do nekonečna, já sběrač nejsem takže nikdy neřeknu jak se věc má po deseti hodinách sbírání :D. I přesto ale vidím hráče kteří hrají tímto stylem, a nic jsem od nich neslyšel. Jestli se počet snižuje nebo ne ti stejně BP neřekne :).
     
  8. -morris73-

    -morris73- User

    Souhlasím s Crystalem, množství nasbíraného U časem klesá. Aspoň podle mých zkušeností.
     
  9. TRIXT

    TRIXT User

    Tato diskuze zde už byla. Daný hráč ale po delším testování došel k závěru, že množství uridia spíše kolísá, než klesá.
     
  10. Crystal

    Crystal User

    netreba 10 hodin, uz po 4 je to dost nizsie, ale nema to moc zmysel riesit, ale nikdy neuverim ze to BP zrusil, prvu hodinu pada podozrivo vzdy vela U a posledne hodiny niekedy az utrpenie nieco najst,

    bol som pri tom ked bola vyblokovana polka serverov a potom zrusili update a kokretne vtedy som mal double na boxy tak som zbieral(mal som este slabsi ucet, par mesacni len na novom servery) a nevsimol som si ziadnu zmenu, stale to klesalo a klesa, uz davnejsie som sa to snazil zistit ci to zrusili ale od BP nieje ziadne stanovisko k tomu..

    ale jasne tu mozme len polemizovat :) ved je to len forum :)
     
  11. TRIXT

    TRIXT User

  12. Eda-)

    Eda-) User

    myslím že crystal nebude daleko od pravdy většinou sbírám 10 a více hodin denně někdy sice jen petík a já jen polítávám ale snažim se hlavně zobat lodičkou a je to tak že někdy človek nabere za 10 minut 6-7 tisíc a pak 7 za další hodinku nakonec to ale začne padat tak mizerně že to chce jít něco střílet nebo udělat bránu tkže si myslím že spíše než zrušena je jen prodloužena doba sbírání i když je to jen můj názor
     
  13. stejně je lepší ničit npc... je t výhodnější
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor sa uz dlhsiu dobu neozval,tak to povazujem za zodpovedane.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.