Sčítání boostrů a absolutne max dmg

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *ĿΩЩΣ♥ĐyNΛS†y♫[THC]*, 5/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj,

    Byla zde spousta dotazů typu "jaké je maximální dmg?", ale můj dotaz(y) jsou odlišné. Předem informuji, že jsem celkem zkušený hráč a vím, jak to ve hře chodí.

    Přejdu rovnou na věc, cílem tohoto vlákna je nějakým způsobem zpočítat max dmg, co můžeme na obrazovce vidět. Mám namysli opravdu maximální, takže na to budeme muset mít nějaké podmínky

    Zabýval bych se zde "pouze" max dmg jedné salvyx1, takže žádne miny, rakety, smart bomby nic, pouze 1 salva laserů

    Začnu potřebným vybavením:
    • Goliath (15 laserů)
    • 10 letounů - full havok - upgrade 16 a lvl 6 (myslím tím lvl, co získaváme střílením npc)
    • 35 lf4 - lvl 16
    • Enforcer (NPC 5%)
    • Vanquisher nebo jiný toho typu (hráči 7%)
    • netopýr (NPC 8%)
    • nůžky (hráči 3%)
    • kvantová optika/lovení vetřelců (12%)
    S tímto je max dmg x1 - BEZ BOOSTRŮ, SEPROMU, či jiných podobných věcí:

    do hráčů: 15*200*1,06*1,07*1,03*1,12 + 20*200*1,06*1,2*1,06*1,03*1,07*1,12= 3925+6657= 10582
    do NPC: 15*200*1,06*1,05*1,08*1,12 + 20*200*1,06*1,05*1,08*1,12*1,2*1,06=
    4093+6850=10943

    Snad jsem na nic nezapomněl

    A TEĎKA ZAČNE VÝČET BOOSTRŮ, ČI JINÝCH BONUSŮ:

    • Seprom - 60%
    • Booster - 10%
    • Distr. Booster - 10%
    • okolité boostry - 30% .... 6 hráčů ve skupině s distr. boostrem
    • Booster z klanových stanic (?) ... tady fakt nwm, kolik přidává na maximálním lvl ani jsem to nikde nenašel
    • kappa booster - 5%
    • Sector Control bonus - 15% ... tadyten booster bych do toho nezapočítával, je velice složité ho sem zařadit, protože ho dostaneme jen při malém počtu hráčů, a když toho dosáhneme, tak omezíme boostry jiné.
    • Spearhead zaměření - (?) ... tady taky nwm, kolik přidá, navíc jich může být hned několik, klidně i 7 v moji skupině (teď si nejsem jistej, kolik je max lidí ve skupce, myslím, že 8), takže tady je to také složitější.
    A to by mělo být tak všechno, teď začnou mé dotazy:

    1. Které boostry se sčítají a které se násobí?
    (z matematického hlediska je jasné, že když se násobí, tak konečné číslo bude vyšší ... samozřejmě za určitých podmínek, které zde dosáhneme)
    2. Jak je to s boostrem z klanových stanic, kolik přidáva % k DMG?
    3. Jak je to s Spearhead zaměřením, kolik přidává k DMG a co když více spearheadů použije schopnost, jak to ovlivní moje dmg?

    4. Jaké je opravdu maximální dmg? když máme:
    • skupinu 7 spearheadů s použitím zaměření s distribučními boostry
    • zapnutou KBS s boostrem
    • normální, distribuční a kappa boostry
    • maximální výbava
    Maximální dmg bych tedy tipoval, tak na 30-35K x1 a to může způsobit klidně salvu rsb kolem 200k (samozřejmě za velmi specifických okolností)

    Je tady někdo kdo by to dokázal vyzkoušet?


    Ps. Prosím neodkazujte mě na stránku https://board-cs.darkorbit.com//threads/faq-maximalni-dmg.1722/ tu jsem poctivě prostudoval. A odpovídejte mi prosím jenom zkušení hráči, kvůli přehlednosti, díky moc
     
    Naposledy upraveno: 5/3/15
    †°ºHead**Hunterº°† tohle ocenil(a).
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Ja mám tiež otázku, koho toto zaujíma kedže situácia maximálnych boostrov (KBS, 7 Spearhead a pod.) nastane napr. 1 z miliona situácii bojov?

    Čo sa týka výpočtov, na základná maximálne DMG 1 lode máme tabuľky. Okolité boostre z lodí posilnené distribučným boostrom sa dajú dať na hodnotu 50% (nie 30% ako píšeš). Niečo viac ale počítať je čisté sci-fi a osobne to počítať ani nebudem kedže to nikomu nikdy nepomôže - môj názor :)

    Ešte ti odpoviem na otázku ... vo výpočte sa všetko násobí, sčítajú sa len rovnaké veci (booster a distribučný booster - t.j. 20% nie 10% a 10%). Podľa mňa sa tiež pričítava k normálnym boostrom aj booster z kappy.
     
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    !MV! Spam ti mazem a poriadne si pozri Jak správně přispívat na forum
     
  4. Kubino,
    1) doufal jsem, ze kazdy pochopi ty boostry, no nevadí, samozřejmě, že při součtu boostrů (těch základních a distribucnich) je nejvyšší možná hodnota 50%, napsal jsem to tam tak, že se to sčítá, tudíž ... 10%+10%+30%=50%
    2) na tvoji otázku, koho zajímá ta situace, tak třeba mě a nejspíš nejsem sám koho zajímá jaké je max dmg. Samozřejmě, že se to při normal boji nikdy nestane, proc by tam litalo 7 spearheadu v jedny skupine taky, jde mi jen o to kolik je ten bonus za spearheada a KBS a jestli booster KBS se sčítá s jinými boostry nebo násobí
    3) ale díky za tu kappu, to jsem nevedel, ze se to pricita.
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    *ĿΩЩΣ♥ĐyNΛS†y♫[THC]*

    1) akých 10 + 10 + 30 ... to tak nefunguje. Ty sám máš k dispozícii obyčajný booster 10%, potom distribučný booster 10% (pri výpočte sa to sčítava, t.j. ak má hráč oba je to základ * 1,2) a potom okolité boostre v hodnote maximálne 50% (10 lodí po 5%). T.j. dokopy 70%. Takže neviem prečo píšeš, že niečo nechápem, keď to vysvetľujem ako to je :)
    2) v poriadku, ale nečakaj, že ti to bude niekto počítať (teda ja nie). Situácia, kt. sa nestane mi príde zbytočná na výpočet. Maximálne DMG, reálne, kt. môžeš dostať, som počítal niekoľko krát v rôznych témach. Sú na to aj tabuľky.
    3) nemá za čo.

    Neber to v zlom, ak to spočítaš pozriem sa na to ale mne skôr príde ako keby čakáš, že to niekto vypočíta za teba.
     
  6. Kubino,

    1) Jsi si jisty, ze muses mit okolite boostry 50%, tj. max 70%? z osobní zkušenosti mám pocit, že více než 50% z boostrů nevytáhneš plus tedy ten booster z kappy, ale dobrá
    2) Nikdo, to pocitat nemusi, me jde jen o to, kolik pridava bonus za speara a KBS a jak se nasobi a scitaji, zbytek si dopočítám.
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Boostre okolité a tvoje sú rozdiel, ty môžeš mať 20% a 50% z okolitých.

    Btw. aj si sa teda k niečomu dopočítal?
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor sa uz viac nevyjadril na otazku byvaleho kolegu, tak si dovolim temu uzavrtiet.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.