Sčítanie zliav

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem BotoBalboa, 23/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BotoBalboa

    BotoBalboa User

    Čauko všetci :)
    Chcel by som sa spýtať či sa nesčítava zľava čo bude na vianoce za uridium so zľavou ktoru si kupim na týždeň za 1.5€ - 25% ... diky za normalne odpovede :)
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    BotoBalboa - ak myslis tu 10% zlavu, ktora sa zobrazuje po prihlaseni do uctu v novinkach, tak to je na nakup uridia, nie predmetov za uridium.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. BotoBalboa

    BotoBalboa User

    a myslíš že bude aj na veci za urko nejaka zlava ?
     
  4. tu si musis koupit :) 25% sleva. to ti nestačí?+premium 5%
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    BotoBalboa - zlavy su len tie, co pisal tvoj spoluhrac pod tebou. Premko 5% a balik zliav 25%. Predtym bola este aj v obchode zlava, ale ci este niekedy bude ti nevieme povedat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Počkaj na nový rok, možno dajú koncoročný výpredaj :D;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. 123812

    123812 User

    Dobré poledne, včera i dnes mi vyskošila nabídka 5000 U za 23 Kč. Pokud ji využiju, dostanu 50% booster cti? (Pokud se zítra objeví také?)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Sentiero

    Sentiero User

    No sice jsem to nekupovala, ale řekla bych, že platí. Tam je podmínka koupit 5k U, takže by to platit mělo. Teoreticky...:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    123812 - skusil si teda nakup 5k ucka, ci ti dalo booster? Pretoze za kazdych 5k by malo dat, ked je ovsem akcia.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. pecko

    pecko User

    inac na valentina je zlava na vsetko treba si sporit uridium a par korunok a zlavy su 55% zo vsetkym. ak sa mylim sorac, ale sa mi zda ze tak to ma byt
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Arya

    Arya User

    Autor se více neozval, pravděpodobně již ví vše, co potřeboval. :)

    Téma uzamykám a přeji hodně štěstí ve hře.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.