Scopnosti!!!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem 88samo88, 7/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 88samo88

    88samo88 User

    Mam problem zo schopnosťami. Nedaju sa mi zobrazit. Ked kliknem na schopnosti nič mi nezobrazi iba profil pilota alebo úspechy. Profilom to neni, je to počítačom lebo ked´som to skusil na kamaradovom počítači tak mi to išlo.

    Tu mám údaj o svojom notebooku: acer, processor (2.4GHz, 2mb L3 cache), 630M with 1 GB Dedicated VRAM, 6 GB DDR3 Memory, 750 GB HDD

    Prosím pomôžte mi. Ďakujem.
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    88samo88 ale my tu nejsme zadna technicka podpora pres PC. Ja si myslim ze spis nez komponenty PC by bylo lepsi napsat verzi javy a flashplayeru, prohlizec a jestli mas promazany cache a provedenou udrzbu, protoze tam nekde bude problem spis.
     
  3. 88samo88

    88samo88 User

    javou a flashplayerom to nebude lebo setko ostatne ide len schopnoti nie
    ----
    a mam opera 13




    .....tak to skusim

    PS:skusil som iny prehliadac
     
    Naposledy upraveno: 7/8/14
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    88samo88 presto sem prosim ty udaje vloz. Pokud ti to slo u kamarada, je jasne ze chyba bude nekde u tebe, ted jen zjistit kde. Promazal jsi si take ty cache jak jsem rikal? Pokud nevis jak na to Viz. CCleaner- jednoduche vymazani cache FP a prohlizece . Zkusil jsi take jiny prohlizec?

    Btw. Nepis multiposty ale pouzij tlacitko Upravit u tveho predchoziho postu.
     
  5. 88samo88

    88samo88 User

    Moment neni problem v tom ze mam opera 13 aj opera 12.


    Teraz pouzivam 13.

    A práve som premazal cache cez Cecleaner stale to nejde.
    ---
    Už som si to vyriešil.

    Díky moc.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/8/14
  6. raikou243

    raikou243 User

    Asi by to chtělo i verzi FlashPlayeru. A zkusil jsi jiný prohlížeč? IE mi totiž dělal to, že jsem často vůbec obrázky na stránce neviděl a vůbec IE dělá potíže.

    A rada - příště zvol lepší název tématu. Lepší je ''Problém se zobrazením tlačítka'' než ''Scopnosti!!!''.

    EDIT: Aha, autor už problém vyřešil.
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    88samo88 Je zakazane mazat temy do kterych uz prispel moderator, navic udelas dalsi multipost. Precti si Jak spravne prispivat na forum , nebo to priste uz bude za body.
    A jak jsi problem vyresil?
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.