scrab

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem 88samo88, 26/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 88samo88

    88samo88 User

    Aká je prosím pravdebodobnosť že mi z NPC padne šrot ?... Postrielal som všetko z čoho to pada mordonov saimonov aj bossov asi tak 200 som toho pstrielal a ni jeden.
     
  2. Neviem... niekedy máš šťastie a niekedy nie... ale pravdepodobnosť je stále malá... mne padlo asi 24 scrapu za vyše 2 hod...
     
  3. No zatial je len 10% nato ze ti padne mna to tiez stve lebo bez tich surovyn nemozem stavat dalsie veci na tu novu akciu NANO projekt a ani ulohu neviem dokoncit co je skoda.
     
  4. oops.eu

    oops.eu User

    máš daný zobrazit bonusové boxy? jestli se vám to zobrazuje i bez toho tak pardon... .)
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    Celkovo sanca na srot je velmi mala. Osobne by som nestracal cas zbieranim ho na craftenie.

    To je uz rozumnejsie kupit bedne v zlave, padaju tam cele komponenty a pomerne casto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    88samo88 - najviac pada z Uber NPC, hlavne uber mordonov. Viac tu nie je co riesit si myslim.

    Zodpovedane,LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.