Sdílení účtu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Arge«ft«Tomliiik, 3/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravim,
    docela by mě zajímalo jak je to s těma banama za sdílení účtu .. páč se za to dostal ban a dozvěděl sem se časem že nejsem jediný .. Hele bydlím na malé vesnici kde nejsem jediný kdo hraje DO .. a bydlíme od sebe třeba 3min cesty .. Tak je docela normální že si k sobě dojdem zahrát nebo když sme na návštěvě .. Takže by mě docela zajímalo co berete jako sdílení účtu .. protože sorry, nehodlám celý život hrát na jednom pc/netu .. natož když hráváme třeba i ve škole nebo prostě kdekoliv a chci se teda zeptat jestli u sebe můžem normálně hrát .. Díky
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Arge«ft«Tomliiik - ban za zdielanie uctu sa neudeluje len tak pre nic za nic.Ja som tiez hral uz v roznych statoch a prihlasoval sa z roznych miest v tomto state,takze nehral som len z jedneho PC a stale hram bez problemov.
    Bolo by dobre dodat aj svoje ID.
     
  3. k čemu bude mé id? :) já se jen chci dozvědět jestli se bude banovat za to že bude u mě někdo hrát nebo já u někoho .. k tomu netřeba moje id protože podmínky by měli být pro všechny stejné :)
    Jasan, taky sem se přihlašoval z různých států a nikdy sem problémy neměl, ale nedávno sem dostal ban za sdílení a nebyl sem jediný tak mě zajímá jestli se teď za tohle bude trestat jak na běžícím pásu ;)
     
  4. Korben

    Korben User

    Nikto ti tu nebude písať , ako sa príde na zdielanie účtu. To čo píšeš mi skôr pripadá len ako nejaké obhajovanie sa to že si medzi sebou hráči požičiavajú účty. Robíte rôzne podvody a potom sa čudujete. Nikto ešte nedostal ban za to že sa občas prihlásil u kamaráta.
     
  5. Nikdo? Nikdo? No netřeba to komentovat
    radši to zamkni nebo mi zas prasknou nervy a nějakou dobu si nezalétám
    Bye
     
  6. Korben

    Korben User

    Nikto ti tu predsa nebude dávať návod na to ak sa vyhnúť kontrole a počítam že teraz by to bolo už na viac ako nejakú dobu.

    Uzavreté, LOCK.
     
  7. Belgam

    Belgam Guest

    Arge«ft«Tomliiik ID jsi nemusel davat, ale je zajimave ze bydlite 3 km od sebe. Jeste jsem netusil ze z moravy do Prahy jsou 3 km.
    A jeste jsi akorat na sebe opet upozornil a je zajimavy ucet
    ehgawegjaegkjkarg, ktery si sam zalozil a jeste mas tu drzost si ho i nekolikrat strilet dokola.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.