sector control

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ˜™¤†»ЯΔÐÐΘ«†¤™˜₁₄, 21/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj.. je to už dlouho ale pamatuji si že jsem četl nevím jestli to bylo ve vývoj. blogu nebo kde- že bude proveden upgrade SC - lepší obměny (klíče atd.) tak se chci zeptat jestli tomu už tak je a popřípadě odkaz na ten příspěvek :)
    ----
    Sry zza MP ale potřebuju to odpoved...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/6/15
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ˜™¤†»ЯΔÐÐΘ«†¤™˜₁₄ nepis multiposty, tveho vlakna si urcite nekdo vsimne i bez toho. Na foru si musis na odpoved pockat, nejsme tu nonstop a na forum nepises jen ty. ;) Osobne ti to z hlavy nedokazu rict, je potreba pohledat, coz bys koneckoncu mohl zkusit take.
     
  3. ˜™¤†»ЯΔÐÐΘ«†¤™˜₁₄ no tak tohle za tebe asi nikdo hledat nebude. I tak jsem zběžně prohlédl vývojářské blogy za poslední půlrok a o SC tam nepadlo ani slovo. Jelikož jsi nenapsal nějak konkrétněji jak dlouho to je, doporučím ti zkusit hledat sám a to sice tady: Vývojářský blog
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    ˜™¤†»ЯΔÐÐΘ«†¤™˜₁₄ Ja si tiez nic take nepametam, bohvie kde si to cital a ci to bol vobec oficialny zdroj.

    A Ak by sa aj SC zmenil alebo mal menit, tak by o tom bolo oznamenie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Já si tak matně vzpomínám, že o těch větších odměnách za SC tu bylo nějaké vlákno - nevím, jestli to byl návrh, nebo normální diskuze. Rozhodně nic oficiálního.
     
  6. oops.eu

    oops.eu User

    A mohl bych přidat dotaz, jaké jsou ty odměny teď? nikdy jsem tam nebyl, tak pro představu, docela bych tam za dobrou odměnu šel...
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    oops.eu Jedina odmena je o 50% viac BS a cti, cize zostrelis napr. 10 goliathov a na konci dostanes polovicnu hodnotu cti a bs za tych 10 lodi, ked nezostrelis nikoho, tak nic nedostanes.
     
    -baghira2- a oops.eu tohle ocenili.
  8. zkusím to najít... ale vim určitě že to bylo oficiální...jen nevím kdy
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.