Sekanie hry

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem °•†●�»ΛPΩĦĪS«�●†•°, 29/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 1.Neda sa mi hrat lebo mi laguje iba tato hra Darkorbit ostatne idu ako hodinky. Neviem ci to je hrou alebo notasom mam ho novy.

    2. Kvalita pripojeni v nastaveniach v hre je Nizka

    3. VERZE JAVY 7

    4. Verze Flash Playera Verze 11.9.900.170

    5. Comodo dragon Verze 27.1.0.0

    6. ID:59112553 Server:Česko 1
     
  2. Sentiero

    Sentiero User

    Ahoj
    rekla bych ze to bude tim notasem. Jak velkou mas ramku?

    A co se tyce te javy,jakou verzy mas presne.Nejnovejsi je tusim Java 7 Update 45 (teda tu mam ja)

    A zbytku co tam pises nerozumim :D
     
  3. Ale notas je novy 2 G graficka 15,6 palcovy a tak
     
  4. hele ja mam 1,666 GHz a sem tam se to sekne, velkej LAG vše se zastaví můžu lítat jen já a nikdo nic, vše K.O a potom se to rozjede a všichni někde jinde páč jim se to neseklo. Tedy přesněji řečeno, v tvém případě to bude nejspíše výkonem počítače, popřípadě chybějicími softwarovými komponenty. Záleží také na prohlížeči. Osobně doporučuji Operu nebo Firefox. Chrome šíleně seká.
    Zkus aktualizovat flash, a zkus hrát v jiném prohlížeči. Samozřejmě bude třeba nainstalovat flash zvlášť pro operu.
    Zkus, se prohrabat v nastavení počítače následovně:
    1.Toto je pro Vistu, kterou mám já ale stejné by to mělo být i u Win7
    Otevři s ovládací panely
    2. Zvol možnost Informace a nástroje související s výkonem
    3. Dej rozšířené možnosti.
    4. A dej upravit vzhled a výkon systému Windows
    5. Zvol možnost upřesnit a potom změnit
    6. Nastav velikost stránkovacího souboru na co nejvyšší množství

    Snad by to mělo pomoci, jestli to nepomůže už nevím...
     
  5. IDe to stejne nevim proc :-/
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  7. A to ako myslsi ?

    --------------------

    KO TO MYSLIS ? spravte mi cosi s tym neda sa mi vobec hrat to seka :-(
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/12/13
  8. napis cez aky prehliadac hras
     
  9. Spartakus

    Spartakus User

    Co takhle otevřít odkaz, který ti dal Punisher a udělat to co je v něm napsáno? Dalo by se to vyřešit, ale musíš spolupracovat...
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  12. A ako to spravit ? lebo mne to strasne laguje neda sa hrat
     
  13. _WatterR_

    _WatterR_ User

    mě se to taky lagovali ale když si dáš nastavení ve hře a zruší třeba letouny počet zásahů atd. Tak by se to mělo zrychlit
     
  14. Sid

    Sid Guest

    Uděluji odměnu, post smazán.

    °•†●�»ΛPΩĦĪS«�●†•° tobě to nešlo ani na starém fóru. Až si dáš dohromady jak notebook tak internetové připojení, možná ti hra bude fungovat o mnoho lépe.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/1/14
  15. Mne to slo v kuse bez lagu mne to zacalo toj lagovat !!
     
  16. Kenny

    Kenny User

    Mě to šlape jako hodinky, jen 1.1. nešli GG, ale jinak bez lagů...)
     
  17. Zeus

    Zeus Guest

    Pokud máte problémy,opakuji,provedte si nejdříve údržbu pc,protože nemáme od BP žádné informace ohledně narušení hry.Vše jde jak má,mně osobně taky.
    Pokud vám to stále nepůjde ani po údržbě,udělejte toto a můžeme se tím dál zabývat.
    Vzorový příklad nahlášení technického problému ve hře
     
  18. Mne to stale nejde je cisto novy herny notas a hento uz som vyplnoval 2 krat
     
  19. Zeus

    Zeus Guest

    Pokud si to vyplnoval 2x,tak ti kolegové určitě řekli,co máš dělat,aby ti to šlapalo.Mimo jiné nevidím kompletní výsledky testů.Drž se rad a pak ti můžeme pomoci.Ten ping test není moc růžový,máš hodnotu 41,ale měl by si mít do max.25.Je potřeba zlepšit připojení netu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.