Sentinel x Spectrum

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem martin144, 26/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. martin144

    martin144 User

    Ahoj jelikož je to tu diskuzní koutek tak bych chtěl abyste sem přidali své názory. Podle všech ůdaju jsou nejlepsi skilly na gola spectrum a sentinel. Ale ktery je lepší někteři jsou pro spectrum nekteří zas sentinel. Já osobně se nakláním k sentinelovy ;) děkuji za vaše názory :)
     
  2. Prepáč ale ja si myslím, že sentinel je najhorší, možno je pekný ale schopnosť nanič :)
     
  3. To jsem buď vůbec nepochopil, nebo je to naprosto k ničemu. Nedával náhodou dřív sentinel jiný skill (něco jako nižší movement a 50% redukce dmg)
     
  4. ano hovorím je to k ničemu :) neviem či bola iná schopnosť ale je to možné
     
  5. martin144

    martin144 User

    přečti si raději toto [​IMG]
     
  6. baty77

    baty77 User

    podle mého jsou top 2 Venom a Solace... ale z této ,,hvězdné dvojky" bych si vybral Spectrum...
     
  7. -Neptun-

    -Neptun- User

    100% Spectruma ten ma paradni schopnost akorat to pak zere moc munky :) sentinel je na nic podle me vzhledove super ale schopnost nic moc....potom je dobry este solace kdyz mas full hp (bustry,formaci,herkuly)hodi ti cca 260k na tu schopnost no a aj ten venom neni k zahozeni ;)
     
    baty77 tohle ocenil(a).
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Určite Spectrum, asi sto krát mi zachránil krk pri útoku v presile. Len kvôli tomuto designu kupujem boostre na cooldown.
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    martin144 - porovnaj si tie schopnosti.Sentinel ti snizuje dmg len do stitov aj to len 30%,zatial co Spektrum znizuje dmg nepriatelov aj do stitov aj do HP o 80%.Aj ked schopnost spektrumu trva pol minuty,ale vacsinou za tu pol minutu stihnes dojst k portalu a viacmenej uz ked lovec vidi,ze si hodil schopnost,tak je pravdepodobnost,ze ta necha bo si minie len velmi vela municie a nemusi ta sundat,kedze nevie kolko mas stitu a HP,no a medzitym sa na neho mozu nalepit dalsi nepriatelski hraci.Z tychto dvoch si myslim si,ze neni o com,ktory by si mal vybrat.Ja osobne pouzivam Sentinela len ked cakam na dobu ochladenia u spektra,tak zatial si dam sentinela,ale inak aspon u mna je naj design Spektrum a nie len z tychto dvoch ;) A druhy naj design pre mna je venom,pretoze neraz sa mi stane,ze hrac ma uz malo HP,ale da si nastitovanu formaciu a kraba no a to trva mu tie stity rozbit,ale ta schopnost mu pekne taha dole HP a najlepsie,ked mu to hodim po pouziti EMP,takze celkom slusny dmg to spravi.Pripadne,ked ideme s Venonmi na Uberkrysy,tak kazdych 15 minut je jedna dole v pohodicke.Ale rozhodnutie je na tebe.
     
  10. Nemáte pravdu, Sentinel je daleko lepší, pokud umíte alespon trošku létat lodě, tak nemají šanci ti prorvat štít. Každopádně Sentinel a Solace, spectrum je bída.
     
  11. Na cz 1 mám spectrum i sentinel, za sebe radím určitě spectrum. Také je pravda, že záleží také na výbavě a formacích letounů. Spectrum jsem i vydražil na cz 3 a udělalo mi to obrovskou radost :D.
     
  12. CrazyLove

    CrazyLove User

    Osobne som mal možnosť vyskúšať Sentinel aj Spectrum v boji. Pokiaľ chodíš na konfach s menšími štítmi, lepší je Spectrum. Pokiaľ ale lietaš na konfách s väčšími štítmi (tak 500-600k+), lepší je Sentinel, pretože aj keď jeho schopnosť dáva dole iba 30%,za tie dve minúty čo to trvá Ťa ochráni od väčšieho DMG ako Spectrum :) A Sentinel vyzerá krajšie :) Dá sa však použiť iba pokiaľ stojíš proti menšej presile, pokiaľ stojíš proti väčšej (3-4 Tebe rovné lode), lepší je Spectrum.
    Čo sa týka "nevýhody" Sentinelu - znižuje DMG iba do štítov, nie do HP - to sa dá v pohode vykryť krabom.
    Je to na Tebe, ja by som však skôr bral Sentinel.
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    †°•$ņøwkєя•°† tvoje tvrdenie je založené na tom, že hráč má viac ako 400 000 štítu. Pravdu tu má každý len každý lieta na inak a využíva konfigurácie rôzne.
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kedze sa uz dlhsiu dobu nik nevyjadril,ani autor,tak si dovolim temu uzavriet.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.