Separace misí

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem $WarpyII$, 14/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Líbí se vám tento návrh ?

  1. ANO

    15 hlasy(ů)
    83.3%
  2. NE

    3 hlasy(ů)
    16.7%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. $WarpyII$

    $WarpyII$ User

    Ahoj, tak nějak už delší dobu přemýšlím o tom že by bylo dobré aby úkoly měli taky nějaký řád mám strašný problém se orientovat a najít mise například na piráty.
    Můj návrh je ten že by mise měli jednotlivé bloky podle toho o čem v té dané misi jde například nové mise by byly v bloku "blacklight" mise na piráty "piráti" mise na uberky "uber" myslím že by to hráčům celkem dost pomohlo a hlavně urychlilo orientaci v úkolech né každý má splněny všechny úkoly od začátku, myslím že by to nemuselo mít nějaký extrémní dopad na stabilitu hry.
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Naposledy upraveno: 14/1/19
    bhagira22 a Wings-scorpion-Ali tohle ocenili.
  3. jaritko

    jaritko User

    Myslím, že tu ide skôr o rozdelenie misií na NYX. Určite by to bolo prehľadnejšie ako teraz, keď musíš klikať na každú misiu, kým nájdeš to čo hľadáš.
     
  4. Myslím, že by bylo fajn vrátit k misím čislo levlu a jestli se jedná o zdroje, npc nebo lodě, tak jako to bylo před 10 lety. nechapu proč něco takoveho mazali, to same proč mise musí byt na mapach, litat porad nekam a brat nové mise, když to bylo na hlavní stránce, bylo to lepší a přehlednější, nehledě na to, že když se otevírá okno s misemi tak to uděla docela dobry lag než se to načte. Momentalní mise jsou nepřehledné. Možná by bylo fajn kdyby nechyběla možnost zakliknout si jake lvl a co chci dělat a ne listovat v 1000 misí a když jednu přijmu tak listovat zpět na další, protože se vše vrátí na začátek :D ... nevím jak vás, ale me to štve :D možna že neco delam blbě, ale ne všichni mají splněno vše aby to meli přehledné. nedelam zdroje a časovky(pouze když se nudím)
     
  5. $WarpyII$

    $WarpyII$ User

    Jde mi spíš o pohodlí pro hráče,chápu že to možná vyzní že jsem líný ale ne každému se chce pokaždé když hledá misi "lustrovat forum"
    v jednoduchosti je krása ale hledat misi 10 minut mi nepřijde moc komfortní.
    Uvidíme co zde napíše některý z adminu mohl bych popřípadě vypracovat nějaký návrh jak by to mohlo přibližně vypadat.
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Můj osobní názor je ten, že pokud otevřeš NYX, tak se ti otevře seznam úkolů a pokud tam je ta šipka nahoru nebo dolů, tak se ti úkoly seřadí podle levelu, odměny a důležitosti, tak pochybuji, že by BP na základě návrhu české komunity na českém foru cokoliv ve hře měnil.
    P.S. Bylo by to snad poprvé v historii této hry.

    Jsem pesimista ohledně BP a můj názor je takový, že aspoň level by tam mohl být uveden pro přehlednost.
     
    Juráás a $WarpyII$ tohle ocenili.
  7. $WarpyII$

    $WarpyII$ User

    Ve většině co jsi napsal máš pravdu.
     
  8. dobry napad za me ano ;)
     
  9. Jelikož je řada úkolů kombinována (piráti + obyč NPC, sběr + NPC, Uber + piráti...), tak by stejně velká část spadla do "jedné škatulky". Nápad dobrý, ale asi by si hráči ve výsledku moc nepomohli...
     
  10. $WarpyII$

    $WarpyII$ User

    Děkuji za názor ale jsem schopný se s tebou v tomto ohledu přít,nevím jak ty ale já většinu úkolu který jsem udělal byly za dobrou odměnu,teď napřiklad mám úkol na npc a hned pod tím další tři úkoly na hráče je to všechno na přeskáčku i když se dá říct že je to moje chyba ale některý úkoly bych nejraději smazal protože jsou nesmyslný a to co bych s těch úkolu měl je akorát vyplejcaná munice.
     
  11. $WarpyII$ Já nehovořím o kvalitě odměny. Pouze tvrdím, že pokud bys chtěl škatulkovat "obyč NPC/Boss NPC/Uber NPC/Piráti/Lov hráčů/sběr surovin" a co já vím co všechno, tak stejně budeš mít většinu úkolů kombinovaných těmito "škatulkami". A nakonec bys měl opět všechno pohromadě. V DO jsou úkoly řazeny podle levelů a pokud děláš podstivě všechny úkoly, tak ti zbydou jen ty náročnější. A ve dvaceti úkolech se snad orientovat dá. :)
    A ano, munice se vyplácává, ale co jiného s ní chceš dělat? :) Úkoly ti mají pomáhat expit se, rychleji získávat BZ, abys mohl dosáhnout vyššího levelu a tím získat přístup k úkolům se zajímavější odměnou, dostat se na další mapy atp. :) Pakliže jsi jen sběrač nebo farmář s x1 municí, tak lepší munici tak jak tak nikdy potřebovat nebudeš, stejně jako úkoly. :)
     
  12. $WarpyII$

    $WarpyII$ User

    Nevím jak ostatní já jsem level 21 a mám těch úkolu víc než dost ty jich tolik možná nemáš proto se ti nápad nelíbí jak jsem psal výše stačilo by možná kdyby byl u úkolu napsán alespon level.
     
  13. $WarpyII$ Jsem téměř level 22 a těch úkolů není zas až tolik, dá se v nich celkem snadno orientovat. Pokud úkoly neděláš a potom se ti úkoly množí, není vina na straně BP. :)
    K čemu by ti byl napsaný level, když si to můžeš podle levelu seřadit?
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.