Seprom

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Sentiero, 17/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sentiero

    Sentiero User

    Ahojky,
    chtěla jsem se zeptat,jaký je maximální počet sepromu v laserech? Nebo jestli to je vůbec nějak omezeno,abych pak neposílala zbytečně.
     
  2. Počet sepromu v laseroch závisi od miesta v lodi ked maš miesta ako ja 3200 tak to vínde na 32 000 striel a ak ich nevystrielaš posleš si dalšie a dalšie takže
    neomedzené mne tam teraz svieti 182 000 striel :D
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Sentiero - viem o tom,ze aj 10 mega sepromu mozes mat v lodi v laseroch.Takze by nemalo byt maximum.
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Osobne by som videl maximum len v zobrazovaní čísel, takých 100M neviem ako by tam ukázalo ale myslím, že takú hodnotu nikto ani nedosiahne preto sa dá tvrdiť, že je to "neobmedzené" pričom si ale na to slovo treba dať pozor a brať ho s nadhľadom. Nejaký strop tam určite je ale je vysoký.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Sentiero - Na ukazku som si dovolil este taky mensi obrazok spravit,ze ako to vyzera s tymi 10 mega sepromu.Cislo uz dokonca vycnieva z tabulky :) Takze do 100 mega by to malo ist a potom sa uvidi.V kazdom pripade je to obrovske cislo a trvalo by strasne dlho to dosiahnut a hrac by moc nemohol strielat,kedze by mu to len ubudalo.Snad ti toto ako odpoved bude stacit ;)


    [​IMG]
     
  6. Sentiero

    Sentiero User

    Punisher děkuju,právě tohle mě zajímalo.Všude možně jsem to hledala ale nenašla.
    Teoreticky by to vlastně šlo pokud hráč nelítá a jen posílá šutry (jako třeba já) :D Zatím mám jen 1 mega takže do 10 mega mám ještě daleko natož do 100;)

    Ještě jednou děkuju moc Punisher i tobě Kubino

    P.S. Takže za pár let až budu mít 100 mega sepromu v laserech tak se znovu ozvu...:D
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Sentiero - no mozes sa potom ozvat a hodit screen ako to vyzera :) A zamalicko.

    Zodpovedane,uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.