Šeptání na chatu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem coolmen, 29/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. coolmen

    coolmen User

    Ahoj chci se zeptat jestli je nejak mozne aby mi nikdo na chatu nemohl šeptat?
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    coolmen - ak na teba klikne a napise nieco,tak ti sepka.Ci nevidis,ked ti niekto sepka?
     
  3. coolmen

    coolmen User

    Punisher ty jsi me nepochopil.Ja se ptam jestli je technicky možné aby me nikdo nemohl šeptat.Já si to nepřeju.Včera me jeden hráč urážel,dnes mi jeden vyhrožoval ze mi dá ban na učet...sem se musel smát...:)To je duvod proč se ptám.
     
  4. stačí napsat /ignore a jméno hráče dohromady do chatu :)
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    coolmen - to si mal inak sformulovat otazku potom :rolleyes: Proste nechces,aby ta urciti hraci kontaktovali cez sepkanie.To si mal rovno napisat,pretoze si pisal,aby ti nikdo nemohol sepkat a nie nekdo a to je rozdiel ;)
    Pouzi /ignore ´´meno nezelanej osoby´´ a mas pokoj.

    Este nejake otazky k teme?
     
  6. coolmen

    coolmen User

    Jo díky ale jak ja mam vedet kdo me bude septat?Proto se ptam jestli jdou zablokovat vsichni hraci a ne jenom jeden...
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    coolmen - mozes tak,ze neotvoris chat a nemusis citat nic od nikoho ;) Vsetci nejdu naraz,jedine po jednom keby si dal ignorovat.
    A ak sa niekto hra na moderatora,sa ti vyhraza banom,ci inak,tak ho nahlas na forum do spravnej sekcie: Jak nahlásit hráče na chatu
     
  8. coolmen

    coolmen User

    Punisher ok diky za odpovedi skoda ze to nejde no.Jinak z me strany je to vse.Diky.
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.