Server polsko 3

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem kreativ, 27/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kreativ

    kreativ User

    Ahoj už mi to nedá a chtěl jsem se poptat jak řešit tenhle problém...

    Můj učet jsem si založil když sem byl během po bytu v polsku tudíž mě to hodilo automaticky na polsko 3 ... jenomže jsem přišel do česka a začal hrát na českém serveru ... psal jsem na podporu aď mi server polsko 3 nějak smažou nebo resetujou (tak abych ho neměl označený ve výběru serveru) ... to mi udělali jenomže tak trochu jiným způsobem ,když tedka kliknu na polsko 3 tak mě to kopne z učtu a nedostanu se na celý učet tudíž ani na česko ... nejde se tam přihlásit a já vždy musím psát na podporu aby mi ten učet zprovoznily(psali mi že mi příště nemusí být vyhoveno takže bych měl zablokovanej elitní učet... jenomže tak trošičku mám s tím problem že si občas překliknu na polsko 3 (omylem) a pořád to musím s něma řešit a když jsem je poprosil aď mi zprovozní znova polsko 3 tak mi napsali že to nejde že co se zablokuje tak nejde vrátit zpět ... je nějaká jiná cesta ? (a nejvíce mě nadchlo to že to polsko 3 jak jsem nechtěl pořád svítí v nabídce) prosím o radu jestly se to dá nějak zprovoznit nebo co a jak bych mohl udělat pro to zprovoznění .. díky
     
  2. tam kde mas pl napis cz3 nebo jinou pripojku pro dany server snad ti to vyresi problem :)
     
  3. TRIXT

    TRIXT User

    kreativ: Je zvláštní, že by ti server PL3 zablokovali jen proto, že jsi je požádal o zrušení tohoto serveru. Bohužel tady na fóru ti s tím asi nikdo nepomůže. Pokud nebyl důvod zablokování serveru jiný, než uvádíš, měla by ti s tím pomoci podpora, nikdo jiný na to nemá pravomoc.
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj kreativ

    ako ti už napísal TRIXT nemyslím si, že ti s tým pomôžeme, osobne by som ti odporúčal aby si si napísal znovu na podporu opísal problém aby sa to vyriešilo, nemyslím si, že ti zablokovali účet len preto, že tam viac nehráš. Taktiež nič nie je zlé na tom ak máš otvoreno niekoľko serverov hoc na nich nehráš, ja ich mam otvorenú viac než polovicu.

    Osobne by som ti odporúčail skúsiť sa prihlásovať napr cez cz2.darkorbit.com/ kde si len na miesto cz2 prepíš skartku servery na ktorom hráč tým pádom by ťa to malo automatický prihlásiť na tento server
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Korben

    Korben User

    kreativ, Vysvetli mi, na čo klikáš na server, ktorý si chcel zrušiť? Ak požiadaš len o zrušenie serveru, tak ti ho môžu zrušiť, avšak to zruší len vybavenie. Ak sa tam prihlásiš,tak server máš znova aktivovaný, akurát že tam máš opäť level 1. Počítam že si sa tam stále prihlasoval a žiadal podporu o zrušenie. Tak že ti server zablokovali. Avšak ti to nedalo a znova si klikol na ten server. Napíš si na podporu hry a požiadaj o prehodenie na svoj server a neklikaj viac na poľský server. Vždy keď ho zbadáš vo výbere, capni si po rukách.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. kreativ

    kreativ User

    Korben to je tak trošku jinak ja jsem chtěl po nich aď mi ho resetujou nebo udělají s tím něco abych ho neměl v nabídce serveru a o to mi jde prostě mi vadilo že mám aktivní pl3 (mam aktivní jen pl3 a cz1)jenže mi ho blokly a navíc tam stále je ve výběru serveru ... a já mám teďka platit za to co sem nechtěl ? takže tak trochu udělali to co já jsem nechtěl... o to mi jde buď mě blbě pochopily nebo nevím co teď a víš co je nejlepší že vím že se zase překliknu a opět mě to tam šviihne a to budu mít po srandě
     
  7. Korben

    Korben User

    Vo výbere serverov ho budeš mať vždy a nechápem ako sa môže niekto prekliknúť. Ved klikám na to, kam chcem ísť a nie tam, kde nechcem.
    Ak ti podpora napíše, že server máš deaktivovaný a ty sa tam znova prihlásiš, tak bude zas aktivovaný a budeš tam, kde si aj bol.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.