Server

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *Bavoráček*[SAS*], 29/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den, mám takový dotaz. Na jiném účtu(toto je jen kvůli těmto věcem) , jsem se přihlásil na server cz3 , ale tam nehraji, z důvodu banu. Hraji ale na cz2 , ale pokaždé když zadám nick a heslo , automaticky mě to přihlašuje na cz3, což já nechci .
    Jak mám přepnout na jiný server, když se mi to automaticky přihlašuje na zabanovaný server? Díky :)
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    A ako si docielil to, že sa prihlasuješ na zabanovaný? Netvrď mi že to samo od seba.

    Napíš si na podporu hry a server ti prehodia.
     
  3. Docílil jsem toho tak, že normálně hraji na cz2. Chtěl jsem skusit jestli třeba není odbanovaný , ale nebyl , takže mi to hodilo normálně okno s loginem a nahoře v liště koncovku error/calm down , tak jsem se chtěl přihlásit zpět na cz2, ale prostě mě to automaticky přihlašuje na tu cz3 :) je to stejný učet, jen jiný server :)
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  5. Děkuji , jen ještě technická, kdyby jste to neměnili a nechali základní výběr serveru po přihlášení , takovéto problémy by nenastali. :) mějte se :)
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *Bavoráček*[SAS*] - my sme nic nemenili,ak ta to zaujima :) BP sa rozhodlo,ze zmena serverov bude mozna priamo cez ucet a nie pri prihlaseni,co ocenia hraci,ktori si hned na ucte zmenia server a nemusia sa znova prihlasovat.
    Hrac poslany na podporu hry.

    Uzavrete,LOCK!
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    *Bavoráček*[SAS*] také problémy by neboli, ak by hráči neporušovali pravidlá a nedostávali bany, potom by si nemal nutkanie niekde klikať a spraviť si tak problém s prihlásením na účet ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.