Sestřel vlastním členem ze skupiny

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Jack.K, 2/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jack.K

    Jack.K User

    Nevím, zda se to již někomu nestalo, ale mě dnes poprvé. Byl jsem sestřelen vlastním členem z klanu, se kterým jsem byl ve skupině společně s dalšími dvěma hráči VRU (server CZ3). A i on mě má v záznamu :)
    02.06.2014 - 23:22[​IMG]Byl jsi zničen uživatelem КΔÐĢΛЯ (VRU).
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Jack.K - tiez som si toho uz raz vsimol,ze po mne spoluhrac zo skupiny dokazal strielat a potom,ked sme zrusili skupinu a zas na novo dali,tak to uz mozne nebolo. Obcas moze nastat takato anomalia,ale je to zriedkakedy,asi ako sanca dostat sa na mapu ??? ;)
     
  3. Jack.K

    Jack.K User

    Skoro jsem měl tu tému dát jako hlasování. Docela by mě zajímala ta statistika takovýchto situací :) Ale chápu, že žádný systém není bezchybný a občas se hold chybka vyskytne. Však jsem se u toho docela nasmáli a zkoušeli po sobě střílet, ale podruhé už to nešlo :)
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    No tak aspon vidis,ze nie si jediny komu sa to prihodilo.Myslim si,ze hlasovanie by bolo zbytocne pretoze takato anomalia moze v hre nastat.

    Mas este nejake otazky k teme?
     
  5. Jack.K

    Jack.K User

    Žádných dalších otázek k danému tématu.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.