Sestřelení hráčem stejné firmy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *ILoveYou*1, 17/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den, rád bych se zeptal na jednu věc. Když mě sestřelí hráč stejné firmy má nějaký postih za to? přikládám výpis z deníku. server: GE1 nepřijde mi fér, že je full a já když jsem o proti němu slabej hráč tak mě během 10 minut sestřelil tolikrát.

    17.04.2020 - 22:24 Byl jsi zničen uživatelem unicorn[UA] (EIC).
    17.04.2020 - 22:23 Byl jsi zničen uživatelem unicorn[UA] (EIC).
    17.04.2020 - 22:23 Byl jsi zničen uživatelem unicorn[UA] (EIC).
    17.04.2020 - 22:23 Byl jsi zničen uživatelem unicorn[UA] (EIC).
    17.04.2020 - 22:23 Byl jsi zničen uživatelem unicorn[UA] (EIC).
    17.04.2020 - 22:22 Byl jsi zničen uživatelem unicorn[UA] (EIC).
    17.04.2020 - 22:22 Byl jsi zničen uživatelem unicorn[UA] (EIC).
    17.04.2020 - 22:22 Byl jsi zničen uživatelem unicorn[UA] (EIC).
    17.04.2020 - 22:22 Byl jsi zničen uživatelem unicorn[UA] (EIC).
    17.04.2020 - 22:21 Byl jsi zničen uživatelem unicorn[UA] (EIC).
    17.04.2020 - 22:21 Byl jsi zničen uživatelem unicorn[UA] (EIC).
    17.04.2020 - 22:21 Byl jsi zničen uživatelem unicorn[UA] (EIC).
    17.04.2020 - 22:21 Byl jsi zničen uživatelem unicorn[UA] (EIC).
    17.04.2020 - 22:20 Byl jsi zničen uživatelem unicorn[UA] (EIC).
    17.04.2020 - 22:20 Byl jsi zničen uživatelem unicorn[UA] (EIC).
    17.04.2020 - 22:20 Byl jsi zničen uživatelem unicorn[UA] (EIC).
    17.04.2020 - 22:18 Byl jsi zničen uživatelem unicorn[UA] (EIC).
    17.04.2020 - 22:18 Byl jsi zničen uživatelem unicorn[UA] (EIC).
    17.04.2020 - 22:18 Byl jsi zničen uživatelem unicorn[UA] (EIC).
    17.04.2020 - 22:17 Byl jsi zničen uživatelem unicorn[UA] (EIC).
    17.04.2020 - 22:17 Byl jsi zničen uživatelem unicorn[UA] (EIC).
    17.04.2020 - 22:17 Byl jsi zničen uživatelem unicorn[UA] (EIC).
    17.04.2020 - 22:17 Byl jsi zničen uživatelem unicorn[UA] (EIC).
    17.04.2020 - 22:17 Byl jsi zničen uživatelem unicorn[UA] (EIC).
    17.04.2020 - 22:16 Byl jsi zničen uživatelem unicorn[UA] (EIC).
    17.04.2020 - 22:16 Byl jsi zničen uživatelem unicorn[UA] (EIC).
    17.04.2020 - 22:16 Byl jsi zničen uživatelem unicorn[UA] (EIC).
    17.04.2020 - 22:16 Byl jsi zničen uživatelem unicorn[UA] (EIC).
    17.04.2020 - 22:15 Byl jsi zničen uživatelem unicorn[UA] (EIC).
    17.04.2020 - 22:15 Byl jsi zničen uživatelem unicorn[UA] (EIC).
    17.04.2020 - 22:15 Byl jsi zničen uživatelem unicorn[UA] (EIC).
    17.04.2020 - 22:15 Byl jsi zničen uživatelem unicorn[UA] (EIC).
    17.04.2020 - 22:14 Byl jsi zničen uživatelem unicorn[UA] (EIC).
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Pokud jsi v klanu, tak nemá postih(pokud máte spolu válku ) a pokud ne a máš rád svůj herní účet, tak si prostuduj pořádně V.O.P a konkrétně ten bod o pushing taktice.:)
    P.S. A musím tě potěšit, že BP vlastní a používá interní směrnice vyhodnocování zneužití pushing taktiky a bohužel tyto směrnice hráči neznají. Tím, že jsi tady zveřejnil nick toho hráče a i server, tak věř tomu, že to někdo nahlásí, pak to prověří a dostanete oba dva ban a odpočet.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  3. kentik007

    kentik007 User

    A mal si vôbec myšku v ruke že tu teraz plačeš? Keby som tam bol ja tak mu na tom porte kde ta ten robot spavnoval šúpem tiež o 106 fér hra stojí za par bodov cti čo si mu ubral. A maj na vedomí že lož má krátke nohy a taký ako ty sa dlho neohrejú. do nekonečna to nejde na každú kozu je rezník
    -----------------
    ZOHAN? proč oba?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/4/20

  4. bohužel myšku v ruce jsem měl :) střílel jsem atend .. já jsem jeden z mála hráčů kteří jsou poctivý ... hraju to pro zábavu ne aby to program nalítal a a já jen čuměl :) právě naopak nevím co mají z toho že nemají myšku v ruce ...
     
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    *ILoveYou*1, náhodou sem to spočítal. Jde přesně o 33 sestřelů.
    - Jenom nechápu, proč lezeš na to jistou mapu, kde Tě sestřeluje?

    jestliže onen hráč, bude potrestán, tak ty také, protože, jsi mu to umožnil. Tzn. nechal ses dobrovolně a záměrně sestřelovat.
    Pokud by tě napadlo, nechat se sestřelovat schválně, v domnění, že hráč bude potrestán, tak to rozhodně není dobrý nápad.
    Co se týká pushingu, tam rozhoduje více faktorů.

    Pokud hráč hraje běžným způsobem, nevymýšlí jak, co obejít či podvodem si přilepšit, tak se nemá čeho obávat.
     
    Naposledy upraveno: 17/4/20
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *ILoveYou*1 - prilis vela odstrelov v tak kratkom case sa uz berie za taktiku pushing. Tak ako tu uz bolo povedane, preco si nezmenil mapu, ked si videl, ze ta sustavne striela ten isty hrac? Predsa hrac moze prijat az 5 klasickych uloh, do toho denne, akcne, tyzdenne. Takze nemozes povedat, ze si robil ulohu a nemal na vyber a nezmenil mapu, kde by si robil ine ulohy a neskoncil tolkokrat v denniku.
     
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tato hra je dokonalá. Začátečník si chce udělat výbavu, tak si vzhledem ke svému levelu zaletí na příslušnou mapu B-L, tam si nějaké UA plní úkol a střílí vše hlava nehlava a ban dostane nakonec hráč za to, že mu to umožnil, protože si místo toho neplnil denní úkoly, neboť po 4 minutách na B-L mapě už měl pushing? Takže půjde na jinou mapu, kde potká další 2 hráče a za 4 minuty může jít na ubermapu, kde taky za 10 minut pukne tolikrát, že nakonec odloguje.
    Tak to hrajeme tu akční střílečku, kde máme na mapách plno nabušených nováčků.
    Ale jen tak na okraj, hráč psal, že ho opakovaně střílel hráč stejné firmy ne?
     
  8. coolmen

    coolmen User

    Jak už tady bylo psáno tak pokud jsi v klanu a mate válku tak te bude sestřelovat do plusu.Pokud jsi bez klanu tak do mínusu ale to by tě tolikrát nesestřelil,proto usuzuji že jsi v klanu.Otázka zněla jestli bude postih za to.Nejspíše ano,opravdu to zavání pushingem.Pozor:postih budeš mít i ty!!!
     
  9. Pozorný hráč ano střílel mě hráč ze stejné firmy ... v klanu jsem ale v diplomacii válka není

    Punisher - nezměnil jsem mapu, protože mi chyběl len 1 attend tam jsem to chtěl dodělat po tom co jsem to sem psal, tak jsem si načal attenda a když mu zbývalo málo hp hráč mě opět našel sestřelil mě a sestřelil i npc. tudíž tento hráč podle mého porušil pravidla. Tak nechápu proč bych měl opustit mapu? jen proto, že jsem slabší hráč?

    o 15 minut později jsem pak byl ve skupině s hráči kteří stříleli jak impulse tak attendy a sestřelil mě pak 2x za sebou pak se odlogoval. bohužel mám lvl 21 a jiná mapa na attendy není.

    18.04.2020 - 09:17[​IMG]Byl jsi zničen uživatelem unicorn[UA] (EIC).
    jako to není normální tohle nic jsem mu nedělal a sestřelil mě

    opět u attenda sestřelil mě i npc tak děkuju moderátorům za ochotu a za radu změnit mapu. lasery prometheus mít asi nikdy nebudu.

    18.04.2020 - 11:02[​IMG]Byl jsi zničen uživatelem ʙᴜɴɴʏ (EIC).
    hráč se přejmenoval ale je to ten samej hráč tak já už fakt nevím (poznal jsem to tak, že pet se jmenuje uplně stejně unicorn)

    18.04.2020 - 11:19[​IMG]Byl jsi zničen uživatelem ʙᴜɴɴʏ (EIC).
     
    Naposledy upraveno: 18/4/20
  10. kentik007

    kentik007 User

    Na LVL 21 už máš mať vlastnú úvahu a ja mam len 20 lvl a attenda si dam sam kedy chcem. to znamená že máš smolu tak či tak si myslím. preto lebo je to výhovorka pre hráča čo ma 21 lf-3 a nie level.. jeden attend=30 zostrelov? tak ty si buď po mozgovej porážke alebo si vôbec za pc ani nebol.... a teraz tu ideš plakať ako všetky tie nevyrovnané socky čo si idú podvody na hrách... Než si sa registroval prijal si pravidla všetky ktore su dane nie len toto jedno o ktorom sa vie...
     
  11. na pc jsem byl jelikož jak jsem psal nikdy jsem nevyužíval *** programy. po x letech jsem se vrátil na DO a nejsem tak silný když do hry neposílam prachy a o proti tomu hráči neubírám 120k na ránu ani kdybych chtěl nemám full havoc ani herkuly ...
     
    Naposledy upraveno: 18/4/20
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Nuz takto to proste funguje, ked je hrac odstrelovany vela krat po sebe, jedna sa o taktiku pushing a trest dostanu obaja bez ohladu na to, ci su z rovnakej firmy alebo nie. Ja som si tymto tiez presiel ako novacik a dokonca este v casoch, ked nebola ziadna ochrana na x-1. Chybou podla mna je, ze dali ulohy na hracov na konkretnych mapach a pripadne konkretne lode. Mnohe z tych lodi dnes nelietaju alebo je celkom narocne plnit ulohu na hracov na 5-1, kde moc nelietaju. Ale obcas sa stane, ze sa na danej mape objavi lod a hned ide dole vkuse, lebo hrac si chce spravit na nej ulohu a aj 20-krat za sebou ho preto odstreli. Osobne som bol dost nemilo prekvapeny, ked som mal ulohu na leonova, na ktorom lietaju hlavne novacikovia, cize aj elitneho hraca tymito ulohami doslova ´´nutia´´, aby strielal kludne aj novackov, ked chce splnit ulohu.
    Kazdopadne ak si strielal attendov na BL mape, tak nie si teda uz ziaden novacik. A ked vidim, ze niekto doslova kempuje pri mne, aby ma mohol sundat, tak zmenim predsa mapu, pokial nemas klan, ktory by ti pomohol alebo nevies oslovit niekoho silnejsieho. Myslim, ze je iracionalne sa kvoli ulohe nechat strielat niekolko desiatok krat. Urcite mas k dispozicii aj ine ulohy, ktore si mohol aspon na chvilu plnit, kym toho hraca omrzi byt na tej mape.
     
  13. Citacia zmazana
    18.04.2020 - 14:56[​IMG]Byl jsi zničen uživatelem ʙᴜɴɴʏ (EIC).
    dlouho po tom co jsem to vypl jsem logl na mapu 2-bl a hned jsem byl dole tak jako to s tím nikdo nic neudělá? klidně mi seberte všechnu BZ a čest ale je dost hloupé, že když to začlo včera tak dnes to pokračuje a nikdo s tím nic neudělá ... děkuju moc za vřelou podporu a o5 stížení hry já věděl proč to přestat hrát

    A jak jsem pochopil tento hráč mi znemožnuje získat rinsuk tudíž další nevýhoda je v tom, že on si tam udělá x prometheusů a já jakožto nemůžu páč mě sundavá u načatých npc :D přitom hráč to dělá úmyslně protože si změnil nick a změnil i nick Petovi
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/4/20
    Linda_má_uhry_v_kundě tohle ocenil(a).
  14. kentik007

    kentik007 User

    Iloveyou neviem čo berieš ale si ako malé decko každý ma podmienky rovnaké kto ich poruší a odhalí sa to tak že je aj postačujúci dôkaz bude riešený a potrestaný. ja som na prometheusky mal full lf-4 a aj tak som šiel na bl len ked sme mali skup 5 ľudí. Ako keď si fér hráč tak nech sa ti darí ale keď nie tak si len smrtka našla ďalšieho.
     
  15. mechous1

    mechous1 User

    Ahoj, mohu se zeptat, který konkrétní bod VOP hráč *ILoveYou*1 porušil, že mu tady vyhrožujete trestem? Nebo kde je v pravidlech hry napsáno, že když ho opakovaně střílí hráč, tak má vyklidit mapu aby neumožnil "boosting"?
    Díky
     
    Linda_má_uhry_v_kundě tohle ocenil(a).
  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    mechous1 tady to je:

    1.2.5
    Dále platí, že i ve hrách, které uživatelům povolují vlastnictví více účtů, je zakázána veškerá komunikace, a vůbec jakákoli interakce mezi jednotlivými účty téhož uživatele („zákaz pushingu“). Účet nesmí být zvláště použit k vytváření výhod jinému účtu téhož uživatele, například převáděním předmětů nebo částek herní měny v rámci hry z jednoho účtu na jiný účet téhož uživatele, nebo umožněním scénářů, kdy jeden účet proti jinému účtu téhož uživatele.

    1.2.7 Zákaz pushingu je platný pro účty různých uživatelů. Účet nemůže být používán pro získání nekalé výhody pomocí účtu jiného uživatele, převedením položek nebo herní měny nebo záměrným prohráním bitvy („boosting“).

    stojí to i v odkazu na VOP: https://legal.bigpoint.com/EN/terms-and-conditions/cs-CZ
    Nejdřív si to přečti, než se ho začneš zastávat. Děkuji.

    P. S.: Co se týče pushingu, pak za něj jsou trestáni oba-dva jak agresor, tak oběť. *ILoveYou*1 s tím souhlasil, když vstupoval do hry.
     
  17. chattt

    chattt User

    kolik jich ještě potřebuješ sundat ? - pokud se potkame, tak ti pomůžu.....
     
    Naposledy upraveno: 18/4/20
  18. mechous1

    mechous1 User

    -baghira2- jinými slovy se snažíš říci, že
    1. Účty hráče unicorn[UA] (EIC) a *ILoveYou*1 patří témuž uživateli (1.2.5), nebo
    2. Hráč *ILoveYou*1 se nechával záměrně sestřelit, aby poskytl hráči unicorn[UA] (EIC) nekalou výhodu (1.2.7)
    Ad 1 asi dokáže BP snadno ověřit, ad 2 prokázat nelze. A vzhledem k tomu, že to tady hráč *ILoveYou*1 uveřejnil, to tak asi záměrně nedělal.
     
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    BP je zcela jedno, který účet patří kterému hráči, protože na pushing jsou interní předpisy.
    Před nedávnem se to tu řešilo a nakonec bylo pouze obecně napsáno, že můžeš hráče střílet pokud máš z něho odměnu(a ani toto není pravda, protože mám potvrzený pravý opak), neboť můžeš být po nahlášení a prověření zabanován. Konkrétní počty sestřelů a konkrétní hodnoty četnosti sestřelů v určitém časovém úseku vám nikdo nesdělí, ale podle mých ověřených hodnot bych stejného hráče nesestřeloval víc jak 10x za 5 minut a 16x třeba za cca hodinu.
    Toto jsou pouze informativní údaje, ale ''poctiví'' hráči, co to mají dobře nastavené, tak opravují po 3 minutách, po 7 mi sestřelech změní mapu nebo odlogují a ti nejodvážnější mají 13 sestřelů za hodinu? Proč asi?
    P.S. Vzhůru do boje piloti, je to přece akční střílečka a hlídejte si koho střílíte a v hromadných bojích si pište na papír nicky hráčů a čárky za počet sestřelů, koho jste sestřelili opakovaně , ať máte klid.;)
     
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    mechous1
    1. to sem neřekl (teda nenapsal)
    2. to je víc, než pravděpodobné

    Uvedl sem zde, oba možnosti. Tou první můžeme vyloučit; ale tou druhou, asi těžko..
    33x sundán za 10 minut? Punisher psal: že to již je pushing taktika. Víš co to obnáší?

    Pokud čítáš pozorněji VOP, nájdeš tam i tohle:
    8.3 Výpověď z důležitého důvodu
    8.3.2 Případy, za kterých nelze od společnosti Bigpoint očekávat zachování smlouvy zahrnutí následující:
    - uživatel poruší zákaz pushingu (viz odst. 1.2 výše)


    mechous1 treba si ujasniť pojmy ako "nekalá výhoda" čo môže byť napríklad pushing - je to
    vedomý zámer jedného hráča medzi ním a iným hráčom s cieľom prilepšiť si na jednom účte.

    Je rozdiel hrať bez cti/bez ohľadov/bez charakteru atď... a hrať nedodržujúc pravidlá stanovené v hre.

    EDIT: mechous1, *ILoveYou*1 vždy měl možnost změnit mapu a plnit jiné úkoly, místo toho se
    nechal záměrně sestřelovat. Rozmýšlej, že mohl odejít a dělat to mnohem později. No offense..
     
    Naposledy upraveno: 18/4/20
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.