Sestřelení hráčem stejné firmy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *ILoveYou*1, 17/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *ILoveYou*1 - pre taketo zalezitosti je dobre mat klan, najlesie aktivny, ktory by ti prisiel na pomoc. Chapem ta na jednej strane, ze je to neprijemne, ked ta takto vyhladava dany hrac a striela, avsak my nemozeme vediet, co tomu prechadzalo. Mne sa tiez uz stazoval nejeden hrac, ze ho striela iny a neda mu pokoj a zistil som, ze ten slabsi provokoval na chate toho silnejsieho. Samozrejme netvrdim, ze je to aj tvoj pripad, len ze aj take cosi sa uz stalo. Mas viac moznosti, bud prejdes na odlisnu ulohu (nemyslim tym, ze zmenis BL mapu na inu BL mapu, to ta lahko najde) alebo si najdes klan, ktory ti pomoze, pripadne poziadas cez chat niekoho o pomoc. Este sa da si to cez chat vydiskutovat s danou osobou, preco ta striela a ci si je vedomy toho, ze pokial nedostava odmenu a striela ta nadalej, dopusta sa tak pushingu a moze prist o BS aj cest + ban na ucet (podla stupna previnenia)

    mechous1 - podpore staci vypis z dennika, kde su casy odstrelov. Pokial ide o vela odstrelov, tak obaja hraci obdrzia trest. Ad 2 sa overit neda, avsak podpora ma na to splnomocnenie od BP, ze v pripade zistenia viacnasobneho odstrelu a preukazanej taktiky pushing maju pravo udelit trest. A to mi vraviet nemusis, ja ho urcite nebudem davat kolegom z podpory do pozornosti. Snazim sa hracom najskor poradit a nie im ist po krku za kazdu cenu.
     
  2. Citacia zmazana

    mechous1 - podpore staci vypis z dennika, kde su casy odstrelov. Pokial ide o vela odstrelov, tak obaja hraci obdrzia trest. Ad 2 sa overit neda, avsak podpora ma na to splnomocnenie od BP, ze v pripade zistenia viacnasobneho odstrelu a preukazanej taktiky pushing maju pravo udelit trest. A to mi vraviet nemusis, ja ho urcite nebudem davat kolegom z podpory do pozornosti. Snazim sa hracom najskor poradit a nie im ist po krku za kazdu cenu.[/QUOTE]


    kdybych neměl zabanovaný chat do 3.5 2020 tak bych to s ním klidně vyřešil, ale 3.4.2020 jsem dostal banana. tudíž chatová komunikace v tomto případě není možná. úkoly na BL mapách již mám hotové, ale až budu chtít mít prometheus lasery, tak mi nezbyde jiná možnost, než tam na tu danou mapu jít. Psal jsem tomu hráči zprávu, ale vysmál se mi, že to neumím hrát, a že jsem slabší hráč, tak mě bude střílet. Je to Rusák, takže se fakt už ničemu nedivím. Jak říkám, hraju to pro zábavu, žádné prográmky nic, po 3 letech jsem si zaplatil premko na měsíc. takže upřímně mi to fakt vadit nebude, když budu mít i já postih. Děkuji moc za ochotu tohle nějak řešit. Psal jsem i na podporu ale nikdo mi nedokázal říct, za jak dlouho bude ten trest a jaký vůbec bude, nemáš v tomhle nějaké informace?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/4/20
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak pokud vás nikdo nenahlásí, tak ban nedostaneš. Pokud dostaneš trest, tak za první takový přestupek je 14 dní ban na účet a 30% odpočet BZ i cti.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *ILoveYou*1 - pokial si dostal ban na chat na tak dlhu dobu, tak potom zrejme nebudes take neviniatko, lebo to je po permici najvyssi mozny trest na chat. Cize ak si komunikoval aj s tym hracom tak, za co si dostal taky trest na chat, tak potom s tym len tak neprestane. Treba si najst nejaky aktivny klan alebo ked uvidis toho hraca na BL, tak pojdes robit ulohy na horne mapy alebo piratske, pripadne denne, neviem co nemas este porobene.
    Trest za pushing vykonava podpora vacsinou na zaklade nahlasenia, cize nie je 100%, ze tento ban obdrzis. Vysku trestu spomenul uz tvoj spoluhrac v prispevku vyssie.
     
  5. citacia zmazana
    trest na chat jsem dostal za nevhodné vyjadřování na chatě a urážení moderátorů se netoleruje. ban byl udělen moderátorem Wapor. Punisher kdybys četl pořádně mé příspěvky, tak se dozvíš, že ban mám od 3.4 2020. Incident se stal 17.4 2020 tudíž to spolu nesouvisí. Trest jsem dostal a nemohu se přihlásit na účet, takže je to jasný ještě jednou děkuji BP a moderátorům za čas, který se mnou strávili. Trest je pro oba hráče a podle mého je to více než poučné pro druhé.

    Mohl by mi někdo říct jaký je trest při podruhém pokusu o pushing?
     
    Naposledy upraveno: 19/4/20
    ∆°Bůh_Je_Láska°∆ tohle ocenil(a).
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *ILoveYou*1 - predosle prispevky sa necituju. Citacia zmazana. Precitaj si: Jak správně přispívat na forum

    Asi si ty necital moj prispevok, pretoze som uviedol, ze pokial dostanes po permici najvyssi ban na chat, tak tvoje spravanie na chate asi nebude najlepsie a tym padom kto vie ako prebiehala tvoja komunikacia s tym hracom, ktory ta striela. Precitaj si to este raz, ak si moj prispevok nepochopil. Kazdopadne to si budes musiet vyriesit sam s tym hracom, my na fore ti nevieme pomoct. Dostal si par rad ako napriklad najst si aktivny klan, poziadat niekoho o pomoc alebo zmenit mapu pri strete s danym hracom, viac pre teba na fore nevieme spravit.

    Pride mi trosku zvlastne, ze hraca, ktory to hra cisto zaujima, aky je trest za pushing pri druhom pokuse hm :rolleyes: Samozrejme ban sa navysuje a je na mesiac. Viacnasobny pushing moze viest az ku zablokovaniu uctu.
     
  7. v tuhle dobu najít aktivní klan je celkem nemožné, když půlka orbitu lítá a nejsou za obrazovkami. co se týká toho pushingu tak nikde jsem nečetl, jaký jsou za to postihy, tudíž mě to zajímalo jelikož jsem se ke hře vrátil po x letech. Jen z důvodu nouzového stavu v Čr jsem tuto hru zapl a začal ji hrát. komunikace mezi mnou a tím hráčem napsal jsem mu, že za ten sestřel jsem to nahlásil na podporu a zkopíroval url adresu tohoto fora. Co mi odepsal je ve výše příspěvkách. Omlouvám se, poprvé jsem to nepochopil jak jsi to myslel. Ale ano máš pravdu tohle si musí hráči vyřešit sami. úkoly na bl mapách mám hotové, takže si myslím, že já i ten hráč si příště rozmyslí koho a kolikrát bude sundavat. Za rady si cením. Z mé strany je to asi vše, a myslím, že tohle téma je pro všechny poučné. Jak pro začátečníky tak i pro pokročilé hráče. tudíž bych to uzavřel. A ještě jednou děkuju za rady
     
    ∆°Bůh_Je_Láska°∆ tohle ocenil(a).
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *ILoveYou*1 - GE1 je jeden z najstarsich serverov, na ktorom bolo vzdy najviac hracov, preto sa nemusel ani spajat s inymi. Navyse par byvalych kolegov tam hralo a mali aktivne klany, takze treba pohladat. Chapem, ze to nie je prijemna situacia, ked na teba niekto skace popri farmeni, ale zial su aj taki hraci. AK ten hrac ma klan, skus na chate oslovit klan, ktory s nim ma vojnu, pretoze sa vravi nepriatel mojho nepriatela je moj priatel, cize ked budete mat spolocneho nepriatela, aj klan mozno ziskas a spolu ho zostrelite uz hadam. Alebo mu napis, ze hrac sa moze strielat len kym je zan odmena, potom moze dostat trest za pushing a ak to hra aktivne, nebude chciet dostat odpocet cti a BS + ban na ucet.
    Hracom staci vediet, ze za pushing je trest a nech sa mu radsej vyvaruju. Keby tabulky trestov s ich vyskami boli verejne, tak by boli priamo aj vo VOP.

    Kedze tu uz zaznelo dost rad, tak mas z coho vyberat a snad tu situaciu nejak poriesis ;)

    Zodpovedane,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.