Sestřelení phoenixů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem SPolygon1, 8/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. SPolygon1

    SPolygon1 User

    Ahoj, mám takový dotaz; díval jsem se na hodnosti a všiml jsem si, že za sestřelení phoenixe je pokuta v podobě cti. Nějak jsem to nepochopil; chcete říct, že když např. nepřátelský phoenix lvl 100 vletí na naší domovskou mapu a já ho sundám aniž by zaútočil první, tak příjdu o čest? (ano, lvl 100 byl jen příklad, ok? :))
     
  2. O čest nepřijdeš, ale za sestřelní tohohle prdítka jsou mínus ranky, myslím že stovka za kus. Vlastně je zbytečné to vůbec střílet..adměna za to je jak když plivneš do moře takže k ničemu :).

    Ono stejně v tom nikdo moc nelétá, já to vytáhnu jen vyjímčně pokud se hodně nudím :D.
     
  3. SPolygon1

    SPolygon1 User

    hmm, tak já jdu na česko 2 a založím si účet s fénem, trochu se naexpim (10-20 let) a půjdu na MMO na jejich základnu. Uvidíme :D
     
  4. A jaký to bude mít význam když budeš jen křupat? Jo dá se tím sestřelit nějakej šmudla ale když potkáš full hráče tak si ani nevšimneš že vystřelil :D.

    Že jim to bude brát v rankách po stovce? To bych se na to vykašlal :).
     
  5. SPolygon1

    SPolygon1 User

    jen tak ze srandy, třeba s nim jednou sundám citadelu o_O
     
  6. Jo to není problém když odchytneš někoho kdo nebude u pc nebo mu vypadlo spojení :D.
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    SPolygon1 - phoenix pouzivaju viacmenej novacikovia a kedze tato lod nie je moc atraktivnou pre lovcov,tak je pravdepodobnost,ze ju nesundaju.Ale samozrejme to neznamena,ze ta nemozu sundat na nej.
    Za odstrel ziska hrac len bod do RB+cest/BS,ale zasa minus 2 body.

    Este nejake otazky k teme?
     
  8. SPolygon1

    SPolygon1 User

    Už žádné otázky, vím to co jsem chtěl
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.