Zpetná vazba Sestřeli,Skylab,Profil Pilota

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem lovec70, 22/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lovec70

    lovec70 User

    Ahojte !

    1) Chtěl jsem se zeptat když hráč má war i je to cizí firma a prostě nechci aby dělal na té mapě určité NPC protože nechci aby měl body byl a byl lepší v žebříčku protože je to muj nepřítel a já ho vždy u toho daného NPC smahnu a on se jen opravý a pokračuje si dál protože v dnešní době "umřít" neznamená nic máte 1000Miliard opravovacích kuponu Prémko atd a on se vám jen smeje že vás nahlasí za "pušink" vy plýtváte Bílou,RSB, Seprom,čas atd můžu za to být potrestaný i když tu hru hraju tak jak se má je to můj war + cizí firma nebo prostě tato hra už je jen o tom kdo sestřelí více NPC a kdo kde co bugne atd díky za odpověd :)

    2) Dále sem se chtěl zeptat jestli by nešlo nák zrychlit nebo urychlit PP protože začala akce já si restartoval PP a ted tu bránu ani za boha nestihám dodělat do hodiny cca 14 dní musíte čekat než budete mít full profil a to do toho musíte narvat nehoráznou částku za urko a pak jen čekat a čekat a jak nemáte profil tak to je každá střela mimo a máte nic DMG + si moc nezahrajete protože všechno promérko zežere seprom který musíte vložit do PP a na tech posledních 20bodů potřebujete cca 10K sepromu na 1 schopnost a máte 4800 sepromu cca za 24H tak si spočítejte kolik promarneného času máte zkrz to jen že musíte čekat protože BP zakázal posílaní do skylabu.

    3) a poslední je kdy se začne něco dělat ze "spáčema" protože oni si lítaj 24/7 třeba měsíc v kuse pak začne akce oni si to jen vypnou mají miliony urka našetřeno atd já u toho musím sedět šetřit střílet se atd pak nemám skoro nic ani se moc nevyspím protože chci našetřit na naké věci a oni si poklidně spí a vydělává jim to za ně docela neférové nemyslíte pak vlezou do brány a padne jim nový cyborg nebo neco jiného nedej bože 5M Uridia nebo co se týče financí ta "věc" stojí 10E na měsíc a máte vystaráno lepší jak živit deočko Prémko,slevák,double atd nejhorší je ten investovaný čas který vy u toho prosedíte a oni si dou třeba do kina nebo ven s kamarádama.



    Díky s pozdravem

    ⭐TITΛИFΛŁŁ™

    -ID:ID91543786
    -BIG: BIG 18078862
    -PP: https://cz2.darkorbit.com/index.es?...oJ2Xk20uiYYZkPgWXFO9dZhPOLudj-hnk9PiohYljt_2w

     
    Naposledy upraveno: 22/3/19
  2. 1) Ano, on jakožto "kolotoč" zpravidla potrestaný nebude, ale za pushing ti trest hrozí.

    2) Ne, urychlit to nejde. Je jen na tobě jak s PP (potažmo Skylabem/Sepromem) hospodaříš. Pokud máš kolektor Sepromu na levelu 20, rychleji už ti vyrábět nebude.

    3) Kdy? Až BP přestane vymýšlet nesmyslné eventy/mapy/lodě a začne se věnovat stabilizaci hry a komunity. Zákroky proti botům se hlásají kolik let, ale výsledky žádné.

    A pro tebe - trochu se douč pravopis, nepiš nesmyslně barevně a nepodtrhávej celý text, nedá se to číst.
     
  3. prestante im posielat peniaze a uvidite ako sa vsetko zmeni ...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Karlosray

    Karlosray User

    stim souhlasim penize tuto hru ničí a níčí ji dal
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Arya

    Arya User

    lovec70,
    1. Bohužel v této situaci je doporučeno střílet hráče pouze do doby dokud za něj dostáváš odměnu. Co se týká postihu, ten dostanou oba dva hráči.
    2. Ne to není možné. Pokud máš skylab na 20 lvl, výrobu již neurychlíš.
    3. Na BP se posílá zpětná vazba o nespokojenosti hráčů co se týká férovosti hry a jsme sami zvědaví na konečné řešení.
     
    -baghira2- a lovec70 tohle ocenili.
  6. lovec70

    lovec70 User

    Děkuji Arya :) a všem ostatním :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Arya napsala :
    Tento postup platí v této době ? Jen bych dodal, že pushing taktika se prověřuje na udání hráčů na sebe a nejsem si jistý postihem obou hráčů za tento přestupek. Systém pushing nehlídá a je to smutné.

    P.S. Zajímalo by mou osobu, co mám dělat v případě, že farmím určité npc a bude mne neustále střílet opakovaně jeden a ten stejný hráč a nebude mít za můj sestřel žádnou odměnu a přesto bude neustále tyto sestřely opakovat a bude mu to jedno a ban a odpočet dostaneme oba dva i přes to, že on je o poznání silnější, zručnější a klikat umí nejrychleji na světě. Co mám v takovém případě dělat? Číst knihu?
     
    Naposledy upraveno: 23/3/19
    Runixcz tohle ocenil(a).
  8. Pane generále, kolik jich na serveru je?
    S mojí výbavou 5500 :D a s tvojí?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Co má společného hodnost s výbavou hráče pane admirále? S mojí výbavou v dnešní době stovky, díky programům možná i tisíce hráčů na serveru ge2?
     
    Runixcz a Fazer7λητк tohle ocenili.
  10. Buď se s tím smíříš (BP je to evidentně jedno), nebo se na hru vykašleš, no a občas si přečíst knihu taky není od věci.
     
  11. Arya

    Arya User

    ZOHAN, ano postih je pro oba dva účty.

    Pokud tě někdo sestřeluje opakovaně tak se buď bráníš nebo utíkáš. Jestliže tě daný hráč sestřelí vícekrát, tak mi neříkej, že se necháš sestřelovat dál a poletíš zase na stejné místo, když víš, že tě sundá.:eek:
    V takovém případě, přece jdeš lítat jinam a úkol dokončíš později nebo hru vypneš. A klidně se můžeš jít věnovat literatuře.;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. lovec70

    lovec70 User


    To si nemyslím protože ho sestřelíš 15x+ a pak z něho nemáš odměnu jemu se nic nestane protože má prémko a milon opravovacích kuponů a jen se ti směje že už z něho nemáš odměnu a že tě nahlásí to je to co se stalo mě jak sem se na to ptal.:p
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    Aryo? Dokud ve hře budou určité boostery za reálné peníze, které běží v reálném čase, tak pokud mi někdo chce škodit a musím určitý úkol plnit na určité mapě, tak mi opravdu vadí tzv. údajný pushing, když se pouze bráním a nemám šanci určitého hráče (nebo skupinu) na lovu sestřelit, protože mu je hodnost ukradená a jeho zásoby sepromu jsou zcela nekonečné.
    Bohužel hráčům potom nezbývá, než opravdu tuto hru vypnout a čekat na půlnoc, kdy se počet sestřelů nuluje.
     
  14. Arya

    Arya User

    ZOHAN, osobně tyhle boostery už nějakou dobu nemám a vím proč :D Nejsi sám, komu to vadí. Pokud ti běží boostery moc možností, abys neprodělal nemáš.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.