Oznámení Sezónna permanentka 4

Diskuze na fóru 'Akce' zahájená uživatelem Punisher, 31/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  do_forum_season4_pass.jpg

  Ahoj piloti!

  Štvrtá sezóna, ktorá trvá od 1.2. do 25.4., sa môže pochváliť vzrušujúcimi a exkluzívnymi cenami. Získajte bezplatné odmeny cez možnosť bezplatných odmien alebo sa rozhodnite odomknúť možnosť zlatých odmien zakúpením Sezónnej Permanentky za uridium alebo cez našu platobnú sekciu pre ešte väčšie dobroty!
  Dokončite misie a získajte body na zvýšenie úrovne svojej Permanentky. Každá úroveň poskytuje rôzne odmeny s dvoma hlavnými odmenami. Dráha bezplatných odmien je k dispozícii pre každého, zatiaľ čo dráha Zlatých odmien je možné odomknúť zakúpením Sezónnej Permanentky za uridium alebo prostredníctvom našej platobnej sekcie. Ak ste si ju zakúpili, máte prístup k bezplatnej aj zlatej odmene!
  Táto štvrtá iterácia Sezónnej Permanentky obsahuje aktualizovaný systém opakovania misií, ktorý umožňuje hráčom s bezplatnou odmenou, ako aj hráčom so zlatou odmenou, pretáčať misie! Odmeny v sezóne 4 zahŕňajú úplne nový titul, nový dizajn lode Viking Orcus, stíhačiek a P.E.T. !

  Informácie ku akcii nájdete tu: FAQ - Sezónna Permanentka 4

  Diskutovať môžete tu: Diskusia: Sezónna Permanentka

  Váš Darkorbit Tím
   
 2. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Ahoj piloti!

  Dnes sme sa dozvedeli, že odmeny je možné získať len dovtedy, kým je spustená Sezónna Permanentka. To znamená, že Sezónna Permanentka 4 končí 25.4. a potom už nie je možné získať odmeny!

  Váš Darkorbit Tím
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.