Návrhy Silvestrovská galaktická brána

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Jupiter33, 31/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jste pro?

Anketa uzavřena 1/7/24.
  1. ano

    31 hlasy(ů)
    50.8%
  2. ne

    22 hlasy(ů)
    36.1%
  3. Ano, ale lépe

    8 hlasy(ů)
    13.1%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jupiter33

    Jupiter33 User

    ano a hlavně bych to musel dát na anglické forum a já neumím tak dobře anglicky
     
  2. Nesmysl , na vánoce máme brány DVĚ s Icama a ještě aby na silvestra byla další brána . Nechel by autor každý týden bránu náhodou zadarmo , nebo má málo výběru v galaktických branách ? Za par roku tu bude určitě i navrh na víkendové brány , velikonoční a buh ví jaké ještě , stačí že jsou tu bugy které jsou na prvním místě a ještě je zatěžovat nějakou bránou ? :eek: . Myslím si že ve hře je tolik bran že se pořád dají točit . Občas taky zapnout hru a podívat se v jakém je stavu a né přijít na forum a hned tu vypisovat tohle změnit a tohle zase přidat. :D
     
  3. svi1

    svi1 User

    Jupiter33 možná než anglický je lepší nejdříve zvládnout jazyk rodný :) A opravdu si myslíš, že by Ti pomohlo, kdyby tohle bylo na EN fóru? Vážně? Dělám to nerad, ale otevřu Ti oči. Nepomohlo.
     
  4. Jupiter33

    Jupiter33 User

    svi1 promiň ale já svůj rodný jazyk dobře ovládám. Jen reaguju na komentář kde píšou že to bude možná úspěšný. A já mám oči otevřené, tato brána je pro vyslovené 'gamery' kteří nemají nic na práci a nemají rodinu;) Já myslím že od tebe zrovna nepotřebuju otevřít oči;);)
     
  5. svi1

    svi1 User

    Jupiter33 tak jinak. Tohle nemá šanci projít. Pokud to nechápeš, pak je těžké otevírat cokoli. A k tomu ovládnutí rodného jazyka ... :D:D:D
     
    PaRazZziTeK tohle ocenil(a).
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.