Návrhy Situace ohledně raketometů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Big_Bass, 14/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jaké byste uplatnili řešení dané situace?

  1. Přijmout nabízené řešení, tj. předat HST-2 k dispozici za kredity

    6 hlasy(ů)
    28.6%
  2. Vyřešit danou situaci jinak (vlastní návrh řešení)

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. Ponechat současný stav

    15 hlasy(ů)
    71.4%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Big_Bass

    Big_Bass User

    Ahoj,
    koukal jsem, do historie aukcí a zjistil jsem, že se stane výjimečně, že HST-2 někdo koupí za více, než 10 000 k. Je to přitom elitní předmět, který rapidně navyšuje počáteční poškození. Navíc, jeho neelitní verze HST-1 je dostupná za 500 000 k.
    Napadlo mě předání HST-2 k dispozici za kredity, ne nutně za nějakou horentní sumu – třeba za 500 000, spolu se zlevněním HST-1, ovšem ne za reálně 10 000, ikdyž v omezené míře.
    Každopádně by mělo dojít ke změně současného stavu, protože je nesmysl, aby elitní předmět byl reálně k dispozici levněji, než jeho kreditový protějšek.

    Pozitiva a negativa pro hráče/klany/BP nebudu zatěžovat klišé typu spokojenost/nic. Reálný dopad by byl především na vyváženost hry – ceny předmětů stejného typu úměrné jejich hodnotám.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Jsem pro to, aby se to nechalo, tak jak je. Začátečníci stejně raketomet moc nevyužívají, protože potřebují šetřit kredity na jinou výbavu. Přece jen raketomet je docela nákladná záležitost na to, abys ho střílel do NPC na starých mapách. Navíc, ne na všech serverech to asi taky tak bude, na těch plnějších se to asi bude dražit dráž.
     
  3. Big_Bass

    Big_Bass User

    Záleží asi taky na tom, jak hodně je to začátečník. Za sebe můžu říct, že když už jsem měl na HST-1 (tenkrát mě dvojka ani nenapadla dražit, protože se nevracely kredity), tak jsem ho docela využíval. Přece jenom na devo se docela hodil, do mordona jsem taky stihnul 2× vypálit a šlo to každopádně mnohem rychleji, za ušetřený čas jsem si na boxech bohatě vrátil, co jsem prohnal raketometem. Ale díky za názor.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.