Skupinova Brana

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -*{lecitel}*-, 14/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobry den chtel bych se zeptat jestli nekdy bude nejaka akce ze ve skupinove brane nebuou utikat NPC mne ta brana bavi delam ji skoro stale el je to desne na dlouho kdyz se to rozutece po cele mape nebo kdyby aspon utikaly vsichni na stejne misto bylo by to dobri ale je to na vas a na hracich kteri by to mozna chtely taky jestli mne v tomhle podpori s pozdravem
    -*{lecitel}*-
     
  2. Crystal

    Crystal User

    toto tu uz bolo, :D a zrusilo sa to prave preto lebo tak natom kazdy rizoval doslova az 100000u za par hodin...

    a uprimne je to neprijmne ked utekaju ale vyborne sa natom da stale zarabat, do hodky bez problemov prejdene :)

    a urcite nebude akcia typu ze 3 dni tam neutekaju npc :D

    proste to musis akceptovat tak ako to je, aj ja som tam denne a bol by som rad keby neutekali ale co uz utekaju
     
  3. no nwm 100000 u za par hodin v te brane neni mozne toho jsem si na 100% jistej a ja chci z5 500 000 u zy to ze mi nekdo nechtel zmnenit email a nejaky dobry clovek mi to vsechno rozprodal 2 dizajny neni sranda ja si poslu penize do hry a zadam aby mi zmnenili email protoze mi ho vymazali a nikdo mi nechtel prospet tak ted do toho nebudu vrazet penize a nejak si to nastrilim protoze to je tak vakorat ztrata penez jinak to nevidim a rad bych si jednou za cele hrani DO chtel nejak poradne vydelat u protoze kdyz nejsi nejsilnejsi lod tak nemas sanci si ani moc vydelat
     
  4. Korben

    Korben User

    Email ti nevymazalo BP a bez znalosti prihlasovacích údajov, sa ti na účet nikto nedostane, tak že si za to môžeš sám a sem to nepleť.

    Ak by mala byť nejaká akcia tak sa to dozvieš v oficiálnych oznamoch.
     
  5. ale mne nevymazal BP email ja tam jen dlouho nechodil a na foru jsem zadal o zmnenu emailu ze sem tam mnel venoma a solace ze o to jen tak mavnutim ruky nechci prijit proto se ptam ze bych si na to nejakim zpusobem vydelal v DO a ne v praci
     
  6. Crystal

    Crystal User

    ked npc neutekli tak sa tam dalo zarobit cca 25k U za hodku kto bol sikovny s kamikadze, cize dalo :)

    preto to aj zrusili a preto npc utekaju do rohu, kvoli vysokym zarobkom
     
  7. Crystal,kdo byl sikovny tak se dalo 20k U za 25 az 30 min.:)skoda toho
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    BP malo svoje dôvody prečo sa NPC správajú už ako v ostatných bránach, ich rozhodnutie musíme len rešpektovať. Osobne nevidím problém v šikovnosti hráčov avšak nech je to fér pre všetkých.

    Má autor ešte nejaké otázky?
     
  9. kubinno :) NPC sa nespravaju ako v branach,v obyc. GG idu do rohov a v LOWke cela mapa ;)
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

  11. jj ja to chapem,ja som ta len doplnil ze je v tom trosku vacsi rozdiel :)
     
  12. no bylo by dobre kdyby aspon utikaly do rohu to by bylo fajn a este jsem zahlidl ze kdyz neco zabiju kamikadzi tak mi to neda odmnenu ? to je nejakej bug nebo je to tak udelane schvalne ?
     
  13. Korben

    Korben User

    -*{lecitel}*- kamikaze ti zničí viac votrelcov naraz a asi systém nespracuje to množstvo dát a tak ti ani nepripíše odmenu. Kamikaze nebolo určené na ničenie NPC ale na hráčov a tak to asi miliónty krát opakujeme. Nepoužívať kamikaze na ničenie viac NPC.
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.