Skylab a prémium učet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Game_of_Thrones, 13/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte. Chcel by som sa opýtať kedže nikde to neviem nájsť ohľadom prémia a posielania kamienkov zo skylabu do lode a naopak. Nikde v popise Prémiového učtu nie je napísané, že pokiaľ mám prémium tak mi 2x rýchlejšie posiela zo skylabu kamienky do lode a naopak a predsa to tak je. Takže moja otázka je, že či sa to týka aj skylabu celkového? Myslím tým, že keď si chcem postaviť napríklad z 11lvl seprom na 12 lvl tak mi to 2x rýchlejšie s prémiovým účtom postaví? Alebo sa to týka len posielania kamienkov z lode do skylabu a naopak. Ďakujem za odpovede.
     
  2. »vojta«

    »vojta« User

    Premium zrychlí jen transport do a z lodě. Doby výstavby se to nijak nedotkne.
     
    Game_of_Thrones tohle ocenil(a).
  3. Korben

    Korben User

    Neviem kde si čítal , ale vo FAQ pre Skylab sa píše:
    Ďalej vo výhodách pre premium hráčov je napísané :
     
    Game_of_Thrones tohle ocenil(a).
  4. No ja som čerpal informácie rovno z okna kde sa kupuje prémium, tak asi by to aj tam trebalo dopísať. Pripájam screen.
     
  5. Korben

    Korben User

  6. No myslím, že keď do niečoho chcem dať peniaze tak by som mal byť s produktom oboznámený poriadne a nielen čiastočne veď 90% nováčikov ani nevie ako sa na fórum dostať. Tým nechcem napísať, že tie zvyšné funkcie sú zlé, ale informácie v platobnom okne by mali byť úplné a 100%tné. Ďakujem za odpovede a pekný deň prajem :)
     
  7. Zafod

    Zafod User

    Já myslím že v platební sekci je popis prémia naprosto jasný a zřetelný. Nevidím u popisu žádný problém ani nic nesrozumitelného. Pokud je k tomu i něco navíc, co v platební sekci není popsáno, jedině dobře. Dále považuji za naprosto normální, že pokud něco nakupuji přes internet do hry, zjistím si o tom co kupuji napřed všechny informace.

    Operuješ zde s nováčky, ale já myslím že nováček ve hře, hned nic jen tak kupovat nebude.
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Myslim si,ze tema bola dostatocne zodpovedana,navyse autor uz viac na temu nereagoval.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.