Skylab - reklama se odečetla (nespustila) a čas se neodečetl

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem GoodCraftCZ, 13/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Máš stejný problém?

  1. Ano, data souhlasí! Stejně jako ty!

    75.0%
  2. Ano, včera mi to nešlo, dnes jo

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. Ano dnes mi to nejde, včera jo

    16.7%
  4. Funguje neustále

    8.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. čau,
    tak je tu zase problém s reklamy, včera předevčírem to nešlo (až včera večer), dnes mi to šlo naposled ráno a teď chci poslat a zase... reklamy vyplé, zaktualizované vše... ťuknu na to 2krát a napsalo to zase že reklama není k dispozici, že zkuste to později... zase jsem přišel o několik sepromu/promerka + noční skylab.....................
     
  2. Korben

    Korben User

    GoodCraftCZ Vysvetli mi , ako si prišiel o seprom , tým že nejde reklama ?
     
  3. No to neřeš... prostě tak že nejde reklama, kdyby šla, měl jsem v lodi 3k šutrů... (mám prémko - 45 min = 750 x 4 = 3 000) + noční skylab, ale já chci vědět kdy se toto konečně vyčeší!
    http://prntscr.com/3sndnk
    http://prntscr.com/3sndba
     
    Naposledy upraveno: 14/6/14
  4. Kubino

    Kubino Guest

    GoodCraftCZ o žiadny seprom si neprišiel, technicky. Špekulácie či dohady o časových úsekoch sem neťahaj.
     
  5. Zafod

    Zafod User

    GoodCraftCZ to že máš prémko je v po řádku, jen nevím proč to sem taháš. S prémkem přece nic není.
    Reklamy nejsou dostupné stále tudíž nechápu proč se čílíš. Problém je globální, takže nikdo oproti tobě není zvýhodněn.
     
  6. Ale tak to jentak říkám.. jinak to mají teď všichni? Můžete sem prosím napsat až to půjde? Nechci přijít o další ''šutry'' tím že bla bla bla (před spaním pošlu 750 jestli to půjde a pak nic :D) :DDD
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    GoodCraftCZ - vsak to si vies aj ty sam na ucte odsledovat,vacsinou po restarte servera mozu nabehnut reklamy na pozretie.Momentalne to nejde nikomu,tak sa nemusis bat,zeby to neslo len tebe.
     
  8. Po jakém restartu? O ničem nevím? :eek:
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    GoodCraftCZ - predpokladam,ze najskor tie reklamy nabehnu po restarte servera,ktory je v rannych hodinach.Ked si posles suroviny,tak si pozri,ci sa daju pozriet reklamy a uvidis,ci sa zobrazia alebo nie su dostupne.

    Este nejake otazky k teme?
     
  10. Kde zjistím jestli jsou k dispozici? :(
    Já prostě ty reklamy nechápu... jednou je to tak, pak tak... :oops:
    Není někde o tom vše? Nebo můžeš to sem prosím napsat? ;)
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    GoodCraftCZ reklamy nie sú samozrejmosť a ani súčasť hry samotnej, je to príležitostný bonus, ktorý ti má pomôcť v hre - podobne ako cash for action v paymente. Využiť ho môžeš vtedy, keď sa do sekcie pozrieš a máš tam reklamu, ak tam nie je (pri funkčnosti FP) tak ju nemá ani nikto iný preto si neni nijak znevýhodnený.

    To, že ty to už berieš ako samozrejmosť pri posielaní surovín než ideš spať a rátaš si tu stratu surovín za deň je tvoja vec, avšak nehlás to ako problém a skús pochopiť čo ti kto napíše.
     
  12. Spartakus

    Spartakus User

    Já mám podobný problém. Předevčírem to normálně fungovalo, potom jsem aktualizoval flash a javu a je to v pytli.
    [​IMG]

    http://www.speedtest.net/my-result/3564509748

    Flash: You have version 14,0,0,125 installed
    Prohlížeč: Opera
    popřípadě mi to tvrdí, že reklama není k dispozici. A i když je,mám tam tu tabulku 4/4 kliknu na první reklamu, tak reklama nenaskočí a je tam jen černá tabulka a nápis, že si mám zrušit blokování reklam, ale nikde jsem nic neblokoval. Dal bych obrázek, ale nestihl jsem udělat fotku... :(
    Každopádně reklama se odečte na 3/4 a čas ve skylabu se neodečte.

    verze Javy: Version 7 Update 60
    Server CZ2

    http://img.pictureup.cz/15062014/s_d25738a3d8ea47cc824ab7330cc1c8807c428148.png
     
    Naposledy upraveno: 15/6/14
  13. Spartakus: Mě se to radši odečetlo všechno.
    Kubino: Já to neberu jako samozrejmost... a to ze jsem o to prisel je jentak BTW. (mimochodem), jinak mě to tam svítí 4/4! Takže mi to ukazuje že reklamy jsou k dispozici a pak to nedá reklamu? Prosím ještě jednou mi napiš jak zjistím, jestli jsou reklamy dostupné..:rolleyes:
     
    Spartakus tohle ocenil(a).
  14. Spartakus

    Spartakus User

  15. Halo? Je tu ještě někdo, omlouvám se předem, že jsem to neupravil ten horní, ale myslím, že by jste to neviděli.. že tu přibylo něco nového...
    Fakt Nepovolený odkaz. NEcháu :DDD
    Co to je za reklamu??? :(:eek:
    (Omlouvám se i za kopii)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/6/14
  16. GoodCraftCZ tie tvoje 3 velke pisme co mas na konci si si mohol odpustit ked to zbada moderator budes mat body :)
     
  17. Kubino

    Kubino Guest

    GoodCraftCZ nauč sa správať a komunikovať a potom môžeme niečo riešiť. Podobné skratky si nechaj na FB.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.