Návrhy Skylab-seprom

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ..oo☻☻$MACH☻☻oo.., 16/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Přijde vám možnost dalšího vylepšení skylabu jako dobrý nápad?

  1. Ano

    12 hlasy(ů)
    60.0%
  2. Ne

    5 hlasy(ů)
    25.0%
  3. Částečně

    1 hlasy(ů)
    5.0%
  4. Nedomyšlený

    2 hlasy(ů)
    10.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skylab-seprom

    Skylab je na maximálním levelu a stejně nedokáže vyprodukovat dostatek sepromu, proto hráči radějí několik dnů nehrají (pouze posílají) a pak naposílanej seprom vystřílí během pár hodin hraní. Není to škoda?

    Rád bych, aby zde byla možnost vylepšení skylabu na vyšší úroveň, buď jako tomu bylo doposud nebo nějakou novou, zajímavou metodou - např. přes montáž nebo nějaký ůkoly (především na sběr), nebo i za pomocí uridia. Prostě jakkoliv, ale ať tu ta možnost je

    Příklad: Úkol: Nasbírej 10 000 cargo boxů / Odměna: přístup k 21 úrovni vylepšení skylabu (atd.)
    Montáž: pro každý modul zvlášť

    1. Jaka pozitiva z toho pro hrace/klan/BP plynou.
    2. Jaky to bude mit dopad na vyvazenost hry a hratelnost.
    3. Jaka negativa z toho pro hrace/klan/BP plynou.

    1. zde je jednoduchá odpověď pro všechny - větší aktivita hráčů - plnější mapy (hráč nebude hrát např. 1x za 3 dny)

    2. už nebude tak složitý získat seprom, možná ztratí svoji cenu, když si hráč bude moc dovolit ho prostřílet i slabší municí
    3. negativa mě momentálně nenapadají, rád bych se dočetl něco v diskuzi

    Taky byste něco takovýho uvítali ? Nebo jste spokojeni s tím jak to je teď ? Popř. co ano a co ne ?

     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Karlosray

    Karlosray User

    líbí se mi to jsem určite pro
     
  3. Když hlasujete pro ne, můžete mi aspoň říct důvod ? Jen mě to zajímá, jaký to má negativa
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Osobně sem hlasoval za Ano.
    Když autor žáda uvedení negatív, Ti kterí hlasovali proti; alespoň ze slušnosti, by to měli napsat.

    Například: "Že tým seprom ztratí svojí cenu. A podobně."
    Rozhodně, alespoň tolik, by ku tomu stačilo.

    P.S.:
    Věcné výměny názorů jsou kdykoli vítány.
    Je ale samozřejmé, že zde nikdo nesmí být zesměšňován, urážen, ponižován nebo zraňován.
    - Respekt vůči druhému je nejvyšší princip.
     
    Naposledy upraveno: 17/8/18
  5. Msylím si že v tomto je to poněkud dost zbytečné řešit.Jsou daleko lepší možnosti si mysím
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  6. Alebo odstranit vsetok seprom ktory ludia maju nabugovany a vybalancovat hru seprom by mal byt vzacny pre ludi ktory maju na 10rokov uz taky nieje .
    Mozno moznost prepinania suroviny na pvp/pve
     
  7. V čem přesně je to zbytečné řešit a jaké lepší možnosti máte na mysli? Rád bych se dočetl víc
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.