Skylab

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »Lucy»†♥†«F3N0M3N«, 23/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte,

    mohol by mi prosím niekto povedať, kde môže byť chyba že zasekol sa mi skylab takýmto spôsobom? modré kamene nevyrába

    https://ctrlv.cz/pR4Z
     
  2. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Nestíhá to vyrabět,povypínej chvýli pravou stranu skylabu a pak dodělej lvly na levé straně,musí být vždy větší lvl než na pravé.
     
    Warden tohle ocenil(a).
  3. Warden

    Warden User

    »Lucy»†♥†«F3N0M3N«: Je nutné vypnout rafinerii Prometidu a Durania. Provedeš to kliknutím na daný název a poté co se otevře okno rafinerie, klikneš na vypínací tlačítko vlevo dole. Rafinerie Prometia, Enduria a Terebia by jsi měl udržovat, dokud nemáš vše plně upgradované, na levelu o jeden vyšší než rafinerie Prometidu a Durania. Navíc produkci Prometia, Enduria a Terebia můžeš zvednout pomocí robotů.

    Máš ještě nějaký dotaz k danému problému?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. zdravim,chcem sa opytať prečo mi pomaly vyrabaju kamene v skylabe a to mam všetko na 20lvl :))
     
  5. Posli sem screen tveho skylabu at vime vic ;).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. pokud narazis na to že ti pomalu přibývá promerium tak je to proto že kolektor sempronu jede pořád i když máš sempronu full. takže na chvilku vypnout Sempron a šutry se ti ve sky náplni
     
  7. Vypni celou pravou stranu a az budes mit prvnich 5 surovin na full, tak ji zase zapni a pofrci to. :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. vypni Sempron na jeden den ať se ti doplní promerium a na ty tři základní nahaz roboty na produkci
     
    Imperátor[CZ1] tohle ocenil(a).
  9. o aké roboty na produkci myslíš to nechápem
     
  10. Roboty nerieš.
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.